WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Duben 2009

Emma o režiséru Yatesovi,natáčení Prince a milostném trojúhelníku Ron,Hermiona a Levandule

29. dubna 2009 v 13:49 | Gina Grint |  Emma Watson – Articles and Interviews
www.harrypotter-world.blog.cz
Wizard Universe se tak, jako každý časopis na světě, snaží zachytit jednoho z herců, aby odpověděl na několik otázek ohledně nejočekávanejšieho kinového trháku Prince Dvojí Krve. Emma Watson odpověděla: "Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, a za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují ..."

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je novou postavou Lavender, která si umínila tisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila celý vyvíjející se jejich vztah, který probíhal již od prvních filmů pred mnoho lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže ignorovat Lavender, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost. "

Myslíte si, že fanoušci budou spokojeni se shodností filmu s knihou?
"Doufám, že ano. Tak blízko jsme se drželi knižní předlohy, až je to zcela reálné. Nikdy při předchozích filmech jsme však ale nedostali oficiální stížnost, že se film vůbec nedržel knihy. Ja osobne jsem velký fanoušek této série knih. Každou jsem četla nejméně pětkrát a při šestce jsem nepostřehla velké úpravy. "

Když si vzpomenete na časy, kdy se Princ natáčell, myslíte si, že si z toho na něco vzpomenete?
"Z čehož jsem dostávala absolutní záchvaty byla scéna na famfrpálovém hřišti a když byl Ron na koštěti. Byla to opravdu zábava. Rupert ví všechno špičkově načasovat, tak to má být, a proto je považován za velkého komika. Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, zatímco za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují.
Scéna, kdy zemřel Dumbledore se nakrúcala v jednu mrazivou noc, všichni jsme pomrzli ale bylo to smutné, opravdu. "


Na závěr se Emma ještě pro časopis vyjádřila také o režisérovi Davidu Yatesovi.
Ten musí mít z Emmy radost. ;)

"Bylo velmi zábavné pracovat do pátého filmu vždy s jiným režisérem. Každý dal do filmu něco jiného, něco své, jiný lusk. Musí se však uznat, že David Yates, i když od pětky s námi zůstal až dokonce, je velmi dobrý, zábavný a předvedl opravdu kus práce, ukázal co v něm je a za úspěch bojoval ze všech svých sil. Ve filmech učinil nejvíce změn a přinesl nejvíce kreativních nápadů, za to si ho velmi vážím.

***
zdroj: priori-incatatem.sk-ÚPRAVA"

Herecké obsazení do sedmé Potterovky!

29. dubna 2009 v 13:41 | Gina Grint |  HP and the Deathly Hallows - Film
Herecké obsazení závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti za poslední hodiny přibyly dvě nové tváře:
První můžeme klidně nazvat staro-novou. Účast v posledních filmech potvrdil herec John Hurt, který si po osmi letech opět zahraje výrobce hůlek, pana Ollivandera. V posledním filmu se stává velmi důležitým pro obě strany čarodejnické veřejnosti. "Ano, přijde to tento rok," řekl John na téma natáčení HP7 před premiérou svého nejnovějšího filmu Englishman.

Druhou - zcela novou tváří v Potterovkách - bude herečka Jeanne Gold. V Relikviích smrti I. ji uvidíme jako mudlovskou číšnicí v londýnské kavárně, do níž se hlavní trio uchýlí po náhlém odchodu ze svatby Billa s Fleur a v níž hlavních hrdinů napadnou smrtijedi. Před touto scénou ve filmu uvidíme běh Harryho, Hermiony a Rona po londýnských uličkách, který se natáčel minulý týden.

V pokračování vám je úplný seznam postav ,kteří potvrdili svou účast v Relikviích smrti I. a II.

Fenfir bude v Relikviích smrti!

29. dubna 2009 v 12:34 | Gina Grint |  HP and the Deathly Hallows - Film
 • Herec Dave Legano, jehož v princi poprvé uvidíme jak terorizujicího vlkoldlaka Fenrira Greybacka, si tuto roli zopakuje i v HP7. Potvrdila to jeho agentura Andrew Manson Personal Management, Ltd: "Dave momentálně natáčí film Centurion a v blízké budoucnosti bude natáčet závěrečný film Harry Potter série, ve kterém ztvárnil postavu Fenrira Greybacka."

  Mezitím se na jihozápadě Wallesu dokončují kulisy Lasturového domku.

***
zdroj: priori-incatatem.sk-ÚPRAVA

Další nové fotky ze soukromí Bonnie

27. dubna 2009 v 15:31 | Gina Grint |  Bonnie Wright-Ginny Weasly
001_12.jpg (86 KB)002_7.jpg (73 KB)44799216.jpg (77 KB)

***
zdroj: hpall.blog.cz

Popis dvou scén z Prince(spoiler)

27. dubna 2009 v 15:26 | Gina Grint |  HP and the Half-Blood Prince - Film
www.harrypotter-world.blog.cz
Deník USA Today dnes zveřejnil krátkou zprávu, která popisuje dvě scény z Prince dvojí krve. Jedná se o scénu na Astronomické veži a stejně tak i útok na Doupě. Pokud však patříte k divákům, ktěří chtějí mít všechno v utajení až do shlédnutí filmu, na celý článek neklikejte!
Jedná se o spoiler!

Nové fotky Ruperta v Londýně(2009)

27. dubna 2009 v 15:05 | Gina Grint |  Rupert Grint - Gallery 2009
 • Objevily zbrusu nové fotky ze všedního života Ruperta.Byl spatřen s neznámou dívkou(nepokusilo se mi podařit zjistit kdo že to má být) v Londýně navečer.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

***
zdroj: oclumencia.com.br

Opět další nový herec v HP7!

27. dubna 2009 v 14:57 | Gina Grint |  HP and the Deathly Hallows - Film
 • Dalším novým hercem, kterého uvidíme ve zfilmovaných Relikviích smrti je Pete Perry. V závěrečném filmu dostal malou vedlejší roli. Na jeho oficiální stránce se píše: "Není tomu tak dávno, co Pete cestoval do Leavesden Studios, aby se zúčastnil 18 hodinovém natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti."

  Ačkoli nevíme, koho přesně ve filmu ztvárnil, k dispozici máme jeho fotku ve filmovém kostýmu. .
  Koho by si mohl podle vás zahrát?
***
zdroj: priori-incatatem.sk-ÚPRAVA

Mathew na Calgary Comic Expo

27. dubna 2009 v 14:50 | Gina Grint |  Mathew Lewis-Neville Longbottom
 • Mathew se objevil na Calgary Comic and Entertainment Expo v Kanadě tento víkend.Na několik fotek se podívejte níže.
3477958020_73c22cfe9c_o.jpg (46 KB)3477957956_06cd047a43_o.jpg (45 KB)

3477958034_84fa1f29ba_o.jpg (43 KB)3477958038_016a867014_o.jpg (44 KB)

***
zdroj: snitchseeker.com

Navstevnost (20.4. 2009 - 26.4. 2009) je:

27. dubna 2009 v 14:43 | Gina Grint

Pondeli: 131
Utery: 153
Streda: 139
Ctvrtek: 161
Patek: 144
Sobota: 143
Nedele: 168

Celkem: 1039

Děkuji mnohokrát :-))


Nové fotky z výstavy v Chicagu!

26. dubna 2009 v 17:56 | Gina Grint |  //- News -//
 • Objevily se nové fotky z výstavy věnované tématice Harryho Pottera,která se koná v Chicagu v Museum of Science and Industry.

***
zdroj: snitchseeker.com

Narozeninové portfolio v Empire: Potter nesmí chybět!

26. dubna 2009 v 17:52 | Gina Grint |  //- News -//
Aktuální číslo časopisu Empire, je čestným číslem připraveným při příležitosti 20. narozenin časopisu. Šéfredaktor tohoto čísla nebyl nikdo jiný než slavný režisér Steven Spielberg (který se měl původně podílet na filmovm zpracování Harryho Pottera, díky čemuž se k filmu dostal jeho dvorní skladatel John Willliams, kterému mj. vděčíme za Hedvigh theme).
Součástí tohoto speciálního čísla je i Narodeninové portfolio, které chce vzdát hold některým z nejikoničtějších momentů uplynulých 20 let ve světě filmu. Samozřejmě, Harry Potter nemůže chybět.
Radcliffe! Watsonová! Grint!
Vstali z postele nekřesťansky zavčasu, aby pro nás udělali toto. Ať jsou požehnáni. - Poznámka k miniobrázku v obsahu časopisu

* A při samotné fotografii jsou vyjádření herců:
Daniel Radcliffe:
Být součástí tohoto speciálního vydání vytvořeného Stevenem Spelbergem je čest. Když se ohlédnout na uplynulá léta, které jsem strávil s Harry Potterem, pro mě je výjimečná - a platí to pro dnešek stejně jako pro první filmovací den prvního filmu - atmosféra na natáčení. Vedle těžké práce, vždy to bylo místo plné žertů a smíchu. Vyrostl jsem s mnoha členy štábu, kteří stále pracují na těchto filmech, a moci se k nim každý rok vracet je obrovské privilegium.
Emma Watson: Když jsme natáčeli první film, zemřel mi můj milovaný křeček Milly. Naši rekvizitáři mi tehdy vyrobili dřevěnou truhličku vyloženou sametem s nápisem Milly v přední části. Nemyslím, že nějaký křeček měl někdy lepší doprovození na poslední cestě.
Rupert Grint: Jsem tak hrdý na to, že jsem součástí potterovek, a ještě hrdší na to, že reprezentuji zrzky.

Yates o PDK: Bude "o sexu,lektvarech a rock "n" rolu"

26. dubna 2009 v 17:25 | Gina Grint |  HP and the Half-Blood Prince - Film
Ve Velké síni bradavické školy čar a kouzel je snídaně v plném proudu, stoly jsou naložené salámy a tousty a neformálně oblečení studenti snídají a baví se. Ron Weasley (Rupert Grint) vstupuje do dveří, oblečen v rudě-zlatou famfrpálovou výzbroj a nervózně se rozhlíží po místnosti.

Vstoupí. Přátelé ho plácají povzbudivě po zádech zatímco prochází centrální uličkou. "Hodně štestí, Rone!" "Spoléháme na tebe, Rone!" "Mám vsazený dva galeony na Nebelvír!"
Obrovský kluk si stoupne Ronovi do cesty. Oba chvíli přešlapují ze strany na stranu, jak mu velký kluk schválně znemožnujě postup, a tak se Ron musí protáhnout, aby se mohl dostat ke svému stolu.

"STŘIH!"

Je leden 2008 a jsme na place filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, který se natáčí v Leavsdenských filmových studiích, dlouhodobém "domově" potterovských filmů. Malé skupině novinářů bylo dovoleno pozorovat natáčení.

Kromě toho, že jsme se mohli účastnit scény, ukazující Ronův debut jako hráče famfrpálu, jsme se posadili a mluvili s režisérem Davidem Yatesem o 6. filmu, který vtrhne do kin 15. července. Následuje upravená verze rozhovoru od Potterweb.cz:

Pokračování v článku

Helena s dětmi na trojkole(23.4 2009)

26. dubna 2009 v 15:34 | Gina Grint |  H.B.Carter-Belatrix Lestrange
****
zdroj: helena-world.com

Kdy teda vyjde hra Prince Dvojí krve??!

25. dubna 2009 v 20:51 | Gina Grint
Přestože film Harry Potter a Princ Dvojí krve ještě ani nestihl přijít do kin, už se postupně začínají objevovat první neoficiální informace o vydání filmu na DVD. Německá BluRay stránka se domnívá, že možným datem vydání Prince na Blu-ray disku je 19. září.
Na několika zahraničních nákupních portálech byste však předběžný datum hledali marně. Amazon.com uvádí zatím jen tuto větu:
"Zaregistrujte se, upozorníme Vás, kdy tato položka k dispozici."

Situace na slovenském trhu je trochu jiná. Stránka DVD best uvádí jako předběžný datum vydání českého DVD Harry Potter a Princ Dvojí Krve 2. prosinec 2009, přičemž ve více internetových obchodech (např. Gorila), si ho můžete dopředu zarezervovat. Předběžná cena tohoto DVD se u nás pohybuje od 15 do 16 €.

Tyto informace mají zatím spíše orientační charakter. V každém případě se DVD HP6 jistě dočkáme do letošních Vánoc.

***
zdroj: priori-incatatem.sk-ÚPRAVA

Dvě fotkyz připravované výstavy v Chicagu

25. dubna 2009 v 20:48 | Gina Grint |  //- News -//
 • Výstava je již připravena na čtvrteční zahájení a proto se objevily dvě fotky; první zobrazuje nebelvírskou chlapeckou ložnici s množstvím oděvů a na druhé je famfrpálový koutek nebelvírskéhodružstva.
  Výstava tedy začne již tento čtvrtek, 30. dubna v Chicagu a tam potrvá až do 27. září 2009. Následně poputuje po několika městech USA.
***
zdroj: priori-incatatem.sk-ÚPRAVA


Data různých premiér HP6 ve světě!

25. dubna 2009 v 11:35 | Gina Grint |  HP and the Half-Blood Prince - Film
Společnost Warner Bros. právě potvrdila definitivně přesunuty premiéry filmu Harry Potter a Prince Dvojí krve ve světě. Situace vypadá následovně: Světová premiéra bude již 6. července 2009 v Japonsku. Evropská premiéra, která se uskuteční již tradičně v londýnském kině Odeon, byla přesunuta na 7. července. Do USA dorazí nejnovější film 8. července, americkou premiéru bude hostit slavný New York.

Premiéra Prince Dvoj Krve byla přesunuta již počtvrté, co šestému filmu v porovnání s ostatními Potter-filmy přineslo nelichotivé prvenství.
Slovenská premiéra zůstává zatím nezměněna:čtvrtek 16. červenec.

***
zdroj: priori-incatatem.sk-ÚPRAVA

Evanna začne natáčet už v květnu 2009!

25. dubna 2009 v 11:29 | Gina Grint |  Evanna Lynch-Luna Lovegood

Evanna Lynch, která od Fénixově rádu ztvárňuje postavu podivínky Luny Lovegoodové, přijala pozvání do rádia One, relace Tubridy Show.
Na začátku se zmínila o počátcích její herecké kariéry. Co vás však bude zajímat asi nejvíce, slovíčka padli i o Relikvie Smrti, při čemž Evanna potvrdila, že začne natáčet již začátkem května. Je to pravděpodobné, protože 11. května se začne točit scéna s Lasturovým domečkem ve Walesu, kde Luna podle knižní předlohy působí. Nicméně, nemůžeme potvrdit, zda se Evanna zúčastní právě na tomto natáčení.

I Dan poskytl rozhovor

25. dubna 2009 v 11:25 | Gina Grint |  Daniel Radcliffe – Articles and Interviews
www.harrypotter-world.blog.cz¨
Ani Dan nezaostává za svými hereckým kolegy a proto se skotským novinám The Daily Record podařilo pořádně ho vyspovídat. Nehovořil o příchozím šestém filmu, ale spíše o celé své herecké kariéře.

Dozvíte se například to, že se nemůže dívat na předchozí Potterovky, lebo je to jako dívat si svoje fotky z úplného dětství. Daniel Radcliffe se přiznal, že si nemůže prohlédnout první Potterovky, protože je to jakoby se díval na svoje fotky z úplného dětství.
Tento známý herec měl jen 11 let, když jej vybrali, aby ztvárnil čarodejnickeho chlapce ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Psal se rok 2000.

Pokračování v článku

První fotky z domu The Shelter(Lasturový dům)

25. dubna 2009 v 11:07 | Gina Grint |  Fotky z DH
 • Před několika týdny bylo hlášeno, že scény Shell Chalupy (The Shelter), domov Billa Weasleyho a Fleur Delacour, byly zaznamenány ve Walesu, konkrétně v Jižní pobřeží Pembrokeshire. Harry Potter,Ronald Weasley, Hermione Granger, Dobby, Luna Lovegood,Ollivander a Dean Thomas se objeví po útoku v sídle Malfoyů v druhé části Harry Potter a Relikvie smrti-2.část.Budou se zde natáčet i emotivní scény s Dobbym

shell-cottage_set_wales_construccion_02.jpg (83 KB)shell-cottage_set_wales_construccion_03.jpg (83 KB)shell-cottage_set_wales_construccion_04.jpg (70 KB)

shell-cottage_set_wales_construccion_05.jpg (57 KB)shell-cottage_set_wales_construccion_06.jpg (77 KB)

***
zdroj: bloghogwarts.com
Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz