WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Květen 2009

Rozhovor z Poster Book: Evanna Lynch

31. května 2009 v 14:29 | Gina Grint |  Evanna Lynch-Luna Lovegood


Celé jméno: Evanna Lynch
Postava z HP: Luna Lovegood
Narozeniny: 16. srpen
Znamení: lev
Oči: modré
Vlasy: blond
___________________________________________________________________

*Jak se podle Tebe Harry Potter a Princ Dvojí Krve liší od starších filmů?
Přesto, že je tu perfektní rovnováha mezi temnotou a světlem, cítím že celkový tón příběhu je už vážnější. I v prvních pěti knihách stále byla hrozba nebezpečí a toho, že Voldemort se může kdykoli zjevit. Nyní ale Harry v sobě udržuje bojovný duch více, než kdykoli předtím.
Ale na konci Fénixova Řádu se to změní, když Brumbál odhalí Harrymu proroctví. Buď zabije Voldemorta, ať se mu to líbí nebo ne, nebo Voldemort zabije jeho. Kniha je také odlišná proto, že Ron a Hermiona konečně začínají zdůrazňovat dramata. To měli dělat už od první knihy!

Které specifické rysy obdivuje na své postavě?
Je jich několik. Myslím, že je velmi vyrovnaná, inteligentních osoba a daleko moudřejší, než bychom mohli říci o někom v jejím věku. Miluji její přístup, nikdy nepotřebuje povolení od jiných lidí na to, co dělá. Není domýšľavá ani nejistá, ale je ve svém vlastním světě a nenechá své rozhodnutí ovlivnit cizími názory. Vždy naslouchá hlasu svého srdce.
 • POKRAČOVÁNÍ V ČLÁNKU

Photoshoots Chris Rankin (2007) → další fotky

31. května 2009 v 14:13 | Gina Grint |  H.B.Carter-Belatrix Lestrange
RAN1010_01_ICON_INTERNATIONAL.jpg (42 KB)RAN1010_03_ICON_INTERNATIONAL.jpg (41 KB)RAN1010_07_ICON_INTERNATIONAL.jpg (41 KB)

RAN1010_08_ICON_INTERNATIONAL.jpg (46 KB)RAN1010_09_ICON_INTERNATIONAL.jpg (41 KB)RAN1010_10_ICON_INTERNATIONAL.jpg (40 KB)

(Pro zvětšení,klikněte na miniaturu)

***
zdroj: oclumencia.com.br

Photoshoots Mark Lindel(1999)

31. května 2009 v 14:09 | Gina Grint |  H.B.Carter-Belatrix Lestrange
 • V pokračování článku jsou nově objevené photoshooty Heleny Carter,které fotila pro Marka Lindela v roce 1999.

Rozhovor z Poster Book: James a Olive Phelpsovi

31. května 2009 v 13:03 | Gina Grint |  Twins Phelps-Fred a George Weasly

Celé jméno: James Phelps X Oliver Phelps
Postava z HP: Fred Weasley X George Weasley
Narozeniny: 25. únor
Znamení: Ryby
Oči: Hnědé X ořechové
Vlasy: Hnědé (jako Fred a George zrzavé)
___________________________________________________________________


Jak se podle vás Harry Potter a Princ Dvojí Krve liší od předchozích filmů?
James: štáb a herci jsou spolu už osm let, takže už o sobě víme, kdo jak pracuje. Příběh je stále temnější a děje se více a více věcí, ale v tomto filmu je zároveň více humoru než v těch ostatních. Každý den jsem pracoval mezi asistenty režiséra, takže už jsem viděl i to, jak film vypadá "z druhé strany".
Oliver: Myslím si, že film je temnější a armáda Voldemortových stoupenců narůstá. Děj se zahušťuje a některé dílky skládačky začínají do sebe zapadat.

Které specifické rysy obdivujete na svých postavách?
James: Stále si přeji, abych byl takový otevřený a extrovertný, jako byl Fred v tom věku. Zároveň bych chtěl mít jeho talent na byznys a obchodování.
Oliver: Líbí se mi, že George je vytrvalý v boji proti černé magii a věrný své rodině.

 • POKRAČOVÁNÍ V ČLÁNKU

Rozhovor z Poster Book: Mathew Lewis

31. května 2009 v 12:50 | Gina Grint |  Mathew Lewis-Neville Longbottom
Celé jméno: Matthew David Lewis
Postava z HP: Neville Longbottom
Narozeniny: 27. červen
Znamení: Rak
Oči: Zelené
Vlasy: Hnědé
Filmografie (před HP): Heartbeat ('99); Where The Heart Is ('96); Dalziel & Pascoe ('95); Some Kind Of Life ('95)
___________________________________________________________________


Jak se podle Tebe Harry Potter a Princ Dvojí Krve liší od starších filmů?
Super, když všichni natáčejí stejnou scénu, prožíváme hodně zábavy a smějeme se a jak se to lety stupňuje, užíváme si o to více, a proto je každý následující snímek lepší.

Které specifické rysy obdivuje na své postavě?
Jeho rozkošnost, jeho projevení důvěry vůči svým přátelům a lhostejnost k nebezpečným věcem. Miluji jeho ego.
 • POKRAČOVÁNÍ V ČLÁNKU

Nový herec v Relikviích Smrtí

31. května 2009 v 12:41 | Gina Grint |  HP and the Deathly Hallows - Film
Podle nejnovějších potvrzených informací se herecké obsazení dvoudílného filmu Harry Potter a Relikvie smrti rozšíří o další novou tvář.
Je jí Chase Armitage, který se kromě herectví věnuje i práci v oblasti filmového střihu, režie a bojových umění. Chase přiznal, že patří k těm hercům, kteří dosud neviděli žádnou z dosavadních filmových částí dobrodružství Harryho Pottera. Po obsazení však zvažuje, že si jejich dodatečně podívá.

Potvrdil také, že si zahraje jednoho ze čtyř lapáků, kteří budou v posledních filmech doprovázet Fenrira Greybacka. Podle knižní předlohy budou mít prsty i v zatčení hlavního tria av jeho přivedení do vězení u Malfoyovům. Své scény začne natáčet už příští týden. Připomínáme také, že Chase je již druhým potvrzeným lapačem. Prvníh byl představen už v březnu, je jím Nick Moran.

***
zdroj: priori-incantatem.sk-ÚPRAVA

HP7-Obsazení Brumbálových sourozenců!

31. května 2009 v 12:39 | Gina Grint |  HP and the Deathly Hallows - Film
Jedna z nejočekávanějších hereckých úkolů ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti je úspěšně obsazena. Mladého Albusw Brumbála si podle exkluzivních informacích stránky TLC zahraje osmnáctiletý herec Toby Regbo.Kromě toho se objevila nepotvrzena informace o obsazení role Albusovy sestry Ariany, kterou by měla ztvárnit Hebe Beardsall. Obsazení jejich dalšího bratra, mladého Aberfortha, je však zatím otázkou.

Díky rozdělení poslední knihy od J. K. Rowlingovej do dvou celovečerních filmů uvidíme na stříbrném plátně v Harrym Potterovi poprvé kromě hlavní dějové linie (v HP7 zničení horcruxů a Voldemorta) i několik vedlejších dějů odboček. Scéna (nebo scény) s mladým Albusem, Grindelwaldem a Ariano jsou toho nezvratným důkazem.

***
zdroj: priori-incantatem.sk-ÚPRAVA

Rod Hunt si zopakuje Rowla i v HP7

31. května 2009 v 12:36 | Gina Grint |  HP and the Deathly Hallows - Film
Herec Rod Hunt, kterého již brzy budeme mít možnost vidět jako velkého blonďavého smrtijeda Thorfinna Rowla v HP6 , si zopakuje natáčení i v Relikviích Smrti.

Kromě finální bitvy o Bradavice na konci příběhu je podle knižní předlohy zahrnut i ve scéně, kde si budou Harry, Ron a Hermiona hledat skrýš v Londýně, hned po útěku ze svatby Billa a Fleur. Rovněž vystupuje v Harryho reálném snu, kde ho Voldemort mučí za nesplnění příkazů.

***
zdroj: priori-incantatem.sk-ÚPRAVA

Filmovaní v Swinley lese začne o 10 dní

31. května 2009 v 12:14 | Gina Grint |  HP and the Deathly Hallows - Film
London Taxi Tour aktualizovalo své stránky, kde doplnilo nové fotografie z příprav lesa Swinley, kde bude během června probíhat natáčení scén do Relikvií Smrti. Filmování bude probíhat již od 10. června, středy a potrvá zatím po dobu nám neznámou. Včerejší i starší fotografie z příprav najdete ZDE

Jak jsme vás již před časem informovali, není potvrzené, které scény budou v lese natáčet. My se můžeme jen domnívat, že půjde o putování tří hrdinů, jejich kempování a jiné scény s Deanem Thomasem zda skřetem.


***
zdroj: priori-incantatem.sk-ÚPRAVA

Nová fotka z PC hry

31. května 2009 v 12:11 | Gina Grint
***
zdroj: snitchseeker.com

Miranda na premiéře The Young Victoria(2009)

31. května 2009 v 12:00 | Gina Grint |  Miranda Richardson-Rita Skeeter
 • V pokračování článku jsou fotky Mirandy z premiéry filmu The Young Victoria(Mladá Viktorie).Miranda zvolila velice křiklavě oranžové šaty s lemováním okolo krku ve stylu řeckých bohyň.Podle mého jako bohyně vypadá,velice ji to sluší!

Jessie ve hře Arcadia

31. května 2009 v 11:49 | Gina Grint |  Jessie Cave-Lavender
 • Je vidět,že Jessie Cave nemá jen roli v Levandule Brownové v HP6 ale už se taky ukazuje na divadelních prknech a to světoznámého divadla West End v Londýně.Níže máte několik fotek ze hry Arcadia.

***
zdroj: snitchseeker.com-PŘEKLAD

Charlie Higson odhaluje tajemství okouzlení Harrym Potterem

30. května 2009 v 15:42 | Gina Grint |  //- News -//
Je docela snadné napsat pochvalný článek o nějakém nespravedlivě opomíjeném géniovi, ale co mohu říci o nejznámější autorce světa? Nejspíš to, že schopnosti JK Rowling jakožto autorky, byly zastíněny fenoménem Harryho Pottera.

Mnoho lidí se domnívá, že psát pro děti je snadné. Není. Dospělí si přečtou knihu třeba pro to, že mají pocit, že se to od nich čeká, protože se pak cítí chytřejší a "sečtělí".
Pokud ale kniha nezaujme dítě, nebude ji číst. Kdokoli, kdo se stal svědkem toho, jak se dítě o prázdninách ztratí v sedmiset stránkové knize o HP, nevšímá si bazénu, pláže a jídla, musí vědět, že děti tyto knihy čtou jednoduše pro to, že je milují, a pro to, že Rowling má výjimečnou schopnost udržet si čtenáře až do poslední stránky.
Vytvořila svět, do kterého chtějí děti vstoupit a nikdy jej neopustit.

Jako všichni britští autoři klasické fantasy pro děti, zasadila Rowling svůj příběh do přísně domácího prostředí.
Ano, používá některé už dobře známé základní součásti (ukažte mi sečtělého autora, který si nevypůjčil témata od jiných spisovatelů), jako jsou kouzelníci, čarodějky, interátní školy a sirotci předurčení k velikosti, ale vytvořila z nich velmi podrobný svět.
Se svým satirickým pohledem na média, politiku a vzdělání, je její svět vzdálen od jednoduchosti. Skvěle vyprávěné příběhy okouzlí, pobaví, vystraší a potěší mnohé následující generace dětí. Přečtěte si Harryho Pottera a kámen mudrců (1997), protože dobrý příběh má začínat od začátku.

Rozhovor z Poster Book: Bonnie Wright

30. května 2009 v 13:36 | Gina Grint |  Bonnie Wright-Ginny Weasly

Celé jméno: Bonnie Francesca Wright
Postava z HP: Ginny Weasleyová
Narozeniny: 17. únor
Znamení: Vodnář
Oči: Modré
Vlasy: zlatohnědá
___________________________________________________________________

Jak se podle Tebe Harry Potter a Princ Dvojí Krve liší od starších filmů?
Film účinně balancuje mezi rokfortským humorem a vážností lorda Voldemorta. Začínáme tušit, jak je to už všechno blízko.

Které specifické rysy obdivuje na své postavě?
Její optimismus a její péči a zájem do věcí.

Které prvky Tvé postavy byly nejnáročnější na ztvárnění?
Můj vlastní život a že jsem se stala teenagerka.

 • POKRAČOVÁNÍ V ČLÁNKU

Rozhovor z Poster Book: Tom Felton

30. května 2009 v 13:22 | Gina Grint |  Tom Felton – Articles and Interviews
www.harrypotter-world.blog.cz
Celé jméno: Thomas Andrew Felton
Postava: Draco Malfoy
Narozeniny: 22. září
Znamení ve zvěrokruhu: panna
Barva očí: modrá
Barva vlasů: nejistý ... :-D
Nedávno účinkoval v nepotterovskom filmu ... Ztraceni (The disappeared)
___________________________________________________________________

Jak se podle tebe Harry Potter a Princ Dvojí krve liší odpředchozích filmů?
V dřívějších filmech se Voldemort a Bradavice nikdy "nestřetli" A Harryho dobrodružství byly buď o něm, nebo Voldemortovi.
V tomto filmu zažijeme mnoho temna i bez přítomnosti Temného pána, protože zlo do Bradavic vklouzne velmi snadno.

Které specifické rysy obdivuje na své postavě?
Je tak slizký a navíc Darebák a klebetník! Miluji způsob, jakým vypráví - zaměřuje se na jeho silný britský přízvuk - o tom to je.
 • POKRAČOVÁNÍ V ČLÁNKU


Rozhovor z Poster Book: Emma Watson

30. května 2009 v 13:14 | Gina Grint |  Emma Watson – Articles and Interviews
www.harrypotter-world.blog.cz

Celé jméno: Emma Charlotte Watson
Postava z HP: Hermiona Grangerová
Narozeniny: 15. duben
Znamení: Beran
Oči: Hnědé
Vlasy: světle
Poslední film (kromě HP): Ballet Shoes

___________________________________________________________________

Jak se podle Tebe Harry Potter a Princ Dvojí Krve liší od starších filmů?
Pro mě je Princ více než romantickou komedií.

Které specifické rysy obdivuje na své postavě?
Její loajalitu, dobrotu, statočnosť a inteligenci.

Které prvky Tvojej postavy byly nejnáročnější na ztvárnění?
Hermiona je absolutní emocionální osobnost. A utrápená. Stala jsem se introspektívnou, protože jsem byla ve stresu a utrápený.

Z jakých zkušeností si čerpala při stvárňovaní své postavy?
Hermiona a ja milujeme učení a chození do školy. Často říkám, že Harry je jako můj mladší bratr Alex.

 • POKRAČOVÁNÍ V ČLÁNKU


Nový plakát Harryho a Brumbála

30. května 2009 v 12:59 | Gina Grint |  Ostatní z HBP
***
zdroj: snitchseeker.com

Scany rozhovorů herců o Princi dvojí krve!

29. května 2009 v 13:18 | Gina Grint |  //- News -//
 • Na stránce snitchseeker.com se objevily scany z jistého magazínu (ve kterém se mimochodem objevily i scany s novými Hermioninými promofotkami) s interwievy herců kteří se objeví v Princi dvojí krve. Jedná se o Daniela Radcliffa, Ruperta Grinta, Emmu Watson, Bonnie Wright, Evannu Lynch, Matthewa Lewise, Toma Feltona, Jamese a Olivera Phelpsovy a Jassie Cave. V rozhovorech můžete najít i jakousi informační tabulku ke každému herci/postavě kterou hraje ve filmu a většina z otázek se týká právě Prince dvojí krve!

Bonnie Wright ↓

free image hostfree image host

Daniel Radcliffe ↓
free image host free image host free image host

free image hostfree image host


 • Další rozhovory v celém článku

Rozhovor z Poster Book: Rupert Grint

29. května 2009 v 12:46 | Gina Grint |  Rupert Grint – Articles and Interviews
www.harrypotter-world.blog.cz


Celé jméno: Rupert Grint
Postava z HP: Ron Weasley
Narozeniny: 24. srpen
Znamení: panna
Oči: zelené
Vlasy: zrzavé
Poslední film (kromě HP): Driving Lessons

___________________________________________________________________
Jak se podle Tebe Harry Potter a Princ Dvojí Krve liší od předchozích filmů?
Je trochu snadnější, tentokrát je v něm více humoru. Žánrově bychom ho mohli zařadit mezi dospelejší film o vztazích.

Které specifické rysy obdivuješ na své postavě?
Ron je věrný, přátelský, pěkný a Ryšavý pohodář!

Které prvky Tvé postavy byly nejnáročnější na ztvárnění?
Na moje velké překvapení byly největší výzvou famfrpálové scény. Vždy jsem se na ně hrozně tešil a když famfrpál vypadl z pátého filmu, dost těžko jsem to nesl. Ale po měsíci sezení na koštěti mi došlo, že to není až taková zábava, jak jsem očekával ... mnohem bolestivé a náročnější na čas.
 • Pokračování v celém článku
Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz