WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

„Harry Potter and the Cursed Child“: obsazení, plakát a další informace!

30. prosince 2015 v 0:02 | Luboš |  Harry Potter and the Cursed Child

O8zskuy0

Od posledního článku o této hře uběhl již nějaký čas, za tu dobu se však změnilo vcelku dost věci, především děj hry.

Hra se bude točit kolem dospělého Harryho Pottera a syna Albuse Severuse. Děj naváže na knihu, tedy 19 let po pádu lorda Voldemorta. Více vám přiblíží popis hry:

Vždy bylo těžké být Harry Potter a není to o nic jednodušší ani teď, když je přepracovaným zaměstnancem Ministerstva kouzel, manželem a otcem tří dětí ve školním věku.

Zatímco Harry zápasí s minulostí, která odmítá zůstat tam, kam patří, jeho nejmladší syn Albus musí bojovat s váhou rodinného dědictví, které nikdy nechtěl. Jak se minulost a přítomonost zlověstně spojí, otec a syn přijdou na nepříjemnou pravdu: temnota někdy přichází z nečekaných míst.ObsazeníJamie Parker: tento herec je asi nejvíce znám z divadla Globe, kde ztvárnil Jindřicha V, dále hrál ve hře Gargantua a Pantagruel jsou mrtví či ve filmě Valkýra. Ve hře ztvární Harryho Pottera

Paul Thornley: Paul působí v Národním divadle, objevil se však ve filmovém zpracování Bídníků či propůjčil hlas Mimoňům. Nově se představí jako Ron Weasley.

Noma Dumezweni: Noemi se objevila například v seriálu, kde se již objevilo spoustu HP herců - Doctor Who. V divadelní sféře si stříhla vedlejší roli ve hře A Raisin in the Sun.

Na stránce Pottemore byl již zveřejněn plakát a též video jakožto animovaná verze plakátu.

Divadelní hra, která bude dvoudílná, se představí v Londýně příští léto. Předpremiéra by se měla konat 7. července a od 30. července by mohli hru v Palace Theatre vidět běžní diváci. Již jsou v předprodeji vstupenky. Kromě J. K. Rowlingové na na ní podílel scénarista Jack Thorne a režisér John Tiffany.

***
Zdroj: tyden.cz a Priori-incantatem.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz