WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Šťastný nový rok 2016

1. ledna 2016 v 1:11 | HarryPotter-world tým |  Our rubric
7sw4iv7g

Vážení návštěvníci, dnešním dnem začal šestnáctý rok tohoto století. Do následujících dvanácti měsíců, kdy na nás všechny čekají nové příběhy našeho života, Vám přejeme plno štěstí, lásky, elánu a mnoho úspěchů ve všech oblastech života.

Než budeme psát další etapu blogu, bylo by dobré se poohlédnout, jak si vedl v roce minulém. Blog je stále "oblečen" do stejného designu. Tuto skutečnost si uvědomujeme, a proto máme v plánu změnit vzhled blogu. Probíhá stále rekonstrukce a doplňování do webové galerie. Jedná se o dlouhodobý projekt změny blogu, který bude ještě nějaký čas trvat.

Společně s nakladatelstvím Slovart byla uspořádána soutěž o jeden výtisk knihy Bestiář Harryho Pottera. Nakonec soutěž skončila neočekávaně, když knihu vyhrál výherce ze Slovenska. Pokud se naskytne další příležitost, budeme se snažit i letos připravit nějakou zajímavou soutěž.

Letošní rok byl rekordmanem, co se týče v počtu vydaných článků. Za celou historii blogu to je totiž nejméně, konkrétně 81. Nejvíce bylo vydáno v měsíci prosinec (12 článků) a naopak nejméně v lednu, únoru a květnu, kdy nebyl napsán ani jeden článek.

Co se týče návštěvnosti jsou jednotlivé měsíce shrnuty níže v tabulce. Za návštěvnosti v měsících, kdy jsme toho přidali málo, nebo vůbec nic obvzlášť děkujeme, protože blog byl víceméně neaktivní.

Snad bude tento rok pro náš blog novým aktivním začátkem a pro Vás místem, kam se budete moci vracet pro nové informace jak ze světa filmů, tak i herců Harryho Pottera!

Závěrem nutno připomenout, že dne 29. června 2016 blog oslaví již své deváté narozeniny. Tímto chci poděkovat mé kamarádce Gině Grint, která blog v roce 2007 založila a v prosinci roku 2010 mi jej předala do péče. 13. prosince napsala svůj poslední článek. Doufám tedy, že se vám blog v mém vedení líbí. 14. listopadu 2014 jsem přijala do svého týmu Luboše, který to tu se mnou vydržel dodnes. Tímto mu také děkuji.Usmívající se
MěsícPočet návštěv
Leden519
Únor396
Březen757
Duben503
Květen321
Červen751
Červenec1081
Srpen1234
Září1311
Říjen908
Listopad596
Prosinec646

Celkem: 9023 návštěv

Děkujeme za Vaši přízeň, kterou jste nám projevili v roce 2015.
S láskou
Luboš a ♥♥Veronika♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 27. ledna 2016 v 15:32 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi vzala do týmu bráchu, podle mě si vedete spolu dobře a už se těším, co spolu vymyslíte :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz