WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Bill Nighy - Rufus Scrimgeour

Bill na GQ Men Of The Year Awards

18. září 2011 v 21:59 | Snapeova
  • Stejně jako Emma se i Bill zúčastnil letošního GQ Men Of The Year Awards v The Royal Opera House v Londýně.

Louis Vuitton Bond Street Maison launch (2010)

9. června 2010 v 13:18 | Gina Grint
www.harrypotter-world.blog.cz
***
zdroj: copy od snapeova.blog.cz

Robin Hood Tax promotion (2010) → nové fotky!

17. dubna 2010 v 2:41 | Gina Grint
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.com

***
zdroj: snitchseeker.com

Robin Hood Tax promotion (2010)

16. dubna 2010 v 11:45 | Gina Grint
www.harrypotter-world.blog.cz

***
zdroj: snitchseeker.com

Wild Target → nová fotka!

21. března 2010 v 13:03 | Gina Grint
www.harrypotter-world.blog.cz

***
zdroj: snitchseeker.com

Bill hovořil o Rufusu Brouskovi...

9. března 2010 v 15:12 | Gina Grint

***
zdroj: snitchseeker.com

Bill at the BAFTA Silent Picturehouse event

18. února 2010 v 14:35 | Gina Grint
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

***
zdroj: snitchseeker.com

Mini rozhovor s Billem Nighym

13. února 2010 v 17:52 | Gina Grint
Bill Nighy se spolu s Helen Bonham Carter zúčastnil oslav 250. výročí založení hračkářství Hamley. Během akce poskytl představitel Rufuse Brouska menší rozhovor k Relikviím.

Více v celém článku

Photoshoot by Andrew Crowley

25. prosince 2009 v 14:15 | Gina Grint

***
zdroj: snitchseeker.com

Wild Target→ nové fotky!

22. října 2009 v 19:41 | Gina Grint
wildtarget-mq3-64556.jpg (65 KB)wildtarget-mq265656.jpg (45 KB)

***
zdroj: oclumencia.com.br

"Zapomenete-li scénář, jste mrtvý muž",žertoval Bill v rozhovoru

22. října 2009 v 19:35 | Gina Grint
Během losangeleské premiéry svého nejnovějšího filmu Astro Boy zažertoval herec Bill Nighy (Rufus Scrimgeour) o bezpečnostních opatřeních souvisejících se zamezením úniku informací o natáčení potterovik, zejména co se týká scénáře.

"Pokud byste nechali svou kopii scénáře jen tak se někde povalovat, zda ji zapomněl v autobuse, jste mrtvý muž. Zabili by vás," smál se.
"Spolu se smlouvou jsme museli podepsat dohodu o mlčenlivosti a podobné záležitosti, což je však dost pochopitelné. Takže promiňte, pokud bych vám prozradil ještě něco víc, podali by si mě ..."

Harry Potter a Relikvie Smrti,(část první) mají premiéru o cca. za 394 dní.

Bill na National Schools Film Week launch (2009)

16. října 2009 v 19:44 | Gina Grint
► Více fotek v celém pokračování článku

Bill navštívil Vogue Bvlgari party (2009)

14. října 2009 v 15:41 | Gina Grint
  • Bill Nighy stejně jako Bonnie Wright a Jamie Campbell Bower navštívili 125.ročník Vogue Bvlgari party,která podporuje dětskou nadaci,dítě v bezpečí.Akce se konala v Saatchi Gallery v Londýně.Fotky Billa v celém článku

Bill natáčel v Liverpoolském tunelu?

21. září 2009 v 21:00 | Gina Grint
  • Časopis Liverpool Echo přinesl reportáž, v níž informuje o natáčení scén herce Billa Nighyho do filmu Harry Potter a relikvie smrti, v němž ztvární ministra magie Rufuse Brouska. Kuriózní je na tom fakt, že herec údajně natáčel v Liverpoolském silničním tunelu, v němž se minulý týden připravovali scény se sedmi Pottery.
Zainteresovaný pracovník si všiml Billa kromě tunelu i v Itálií klubu na Bold Street, kde s vlastníkem hovořil o připravovaném čarodějnickém pokračování.

V jaké souvislosti se má ministr magie objevit v tunelu, přes který půjde i Harry s Hagridem na Siriusově motorce, pronásledováni Smrtijedy, není zatím známo. V současné době se prověřuje pravdivost této zprávy.

Bill na "Glorious 39" Screening - Toronto Film Festival (2009)

15. září 2009 v 17:14 | Gina Grint
►Více fotek v pokračování celého článku

Photoshoots Bill Nighy

28. července 2009 v 13:34 | Gina Grint

***
zdroj:snitchseeker.com

Bill začne natáčet do Relikvií už příští týden!

28. července 2009 v 13:32 | Gina Grint
Začátkem tohoto měsíce jsme byly informováni, že herec Bill Night byl potvrzen do role ministra kouzel ,Rufuse Scrimgeora v první části závěrečného filmu o Harrym Potterovi. Pro BBC Radio1 dnes prozradil, že natáčet začne už příští týden:

"S filmovaní začínam příští týden a už jsem absolvoval i kostýmovú zkoušku. Nemohu vám říci mnoho, myslím, že mě zabijí nebo se zmocnit mého domu nebo kdybych vám řekl něco jiného, bylo by to příliš mnoho. Má to dobrý důvod, pro všechny to bude překvapení. "

Scrimgeour(Brousek) by se podle knižní předlohy měl objevit i ve scéně v Doupěti během níž předá několik věcí z Brumbálova dědictví Harrymu, Ronovi a Hermioně. Pokud by se všechny scény odehrávající se v domě Weasleyů natáčeli spolu, v nejbližších dnech by se měla natáčet i svatba. Zda se tato domněnka potvrdí ukáže příští týden.

Bill Nighy začne natáčet do HP7 už v srpnu

17. července 2009 v 13:42 | Gina Grint
V rozhovoru pro Sci-Fi Wire herec Bill Nighy potvrdil, že jeho natáčení pro Relikvie Smrti začne již příští měsíc, v srpnu. Také hovoří o povaze jeho postavy - Rufuse Scrimgeoura(Brouska) a přiznává, že je netrpělivý z toho, jak to všechno bude probíhat. Také se těší na jednu scénu z filmu.

"Když jsem se vrátil z New Yorku, kde jsem dokončoval projekt G-Force, oznámili mi, že budu brzy natáčet. Ztvárňuji Rufus Scrimgeoura. Jsem ministr magie a velmi mě to potěšilo, protože jsem si myslel, že jako jediný anglický herec jsem nehrál v Harrym Potterovi. Nyní to už není pravda. "

"Scrimgeour(Brousek) je spíše tragická postava. V knize zemřel a nedá se to vystřihnout. Vím, co mě čeká. Má také zajímavý vztah s Harrym (Dan Radcliffe), protože Harry zpočátku jeho názory odbývá. "

"Těším se zejména na scénu s Brumbálovou závětí, kde přenechal své cennosti Harrymu, Ronovi (s Rupertem spolupracuji i na akční komedii Wild Target) a Hermioně."

Bill Nighy míří do Relikvie smrti! → koho si zahraje? ..to se zatím neví

1. července 2009 v 12:48 | Gina Grint
Do posledního dvoudílného filmu Harry Potter a Relikvie smrti míří herecká legenda Bill Nighy(vlastním jménem William Francis Night), který ztvárnil například známého Davyho Jones v Pirátech z Karibiku.
Přestože Bill potvrdil účast v právě natáčející se Potterovce, zatím blíže nekonkretizoval koho si zahraje. Prozradil jen tolik, že ztvární dobrou postavu. Herec také potvrdil, že dosud nepřečetl žádnou z knih o Harrym Potterovi: "Zatím ne, ale chci! Je to skoro jako být v Shakespeareovi, ne? "

Režisér David Yates se před dvěma lety nechal slyšet, že by Billa rád viděl jako ministrakouzel Rufus Brouska již v polovině Prince. Poté však přišlo rozhodnutí scenáristy o jeho vyškrtnutí z filmu. Vypadá to tak, že režisér našel Billovi v Harrym Potterovi nové uplatnění.

***

zdroj: priori-incantatem.sk

									
 
 

Reklama
Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz