WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Dan Radcliffe-Harry Potter

Video: Daniel o projektu Trevor!

7. března 2012 v 20:50 | ♥♥Veronika♥♥
 • Jak již dlouho víme, v srpnu roku 2010 Daniel Radcliffe daroval velkou sumu peněz agentuře Trevor project, která poskytuje 24-hodinovou linku podpory pro sebevražedné děti či pro ty, kteří pochybují o své sexualitě. V online rozhovoru Daniel řekl, že už od dětství bral gaye jako normální lidi a nikdy o nich moc nepřemýšlel, protože je díky rodičům prostě potkával. Pak však nastoupil do školy a viděl, jak je brali jeho vrstevníci špatně, což ho šokovalo. Vždy nenáviděl lidi, co zavrhovali gaye, lezby či bisexuály. Díky tomuhle projektu mohl takovýmto utlačovaným lidem pomoci. Dana prý ve třídě kvůli tomuhle nijak neutiskovali. Vadilo jim však, že studoval jakoby dvě školy najednou, pokaždé podle toho, kde s rodiči právě bydlel. Dále se jim nelíbilo třeba jeho vyjadřování a tělo... Ke konci rozhovoru Dan mluví o oficiální stránce, kde bylo zveřejněno jeho telefonní číslo a adresa a děti, jenž měli problém se svou sexualitou či měli sebevražedné sklony, ho mohli kontaktovat a poskytl jim radu. Trochu musel trénovat, aby se na tohle připravil.

***
zdroje: gradcliffe.net, danradcliffe.com, youtube.com
překlad videa by Copyright (c) harrypotter-world.blog.cz

Herečka Rose Hemingway o Danovi!

30. ledna 2012 v 18:59 | ♥♥Veronika♥♥
Herečka Rose Hemingway, která ztvárnila Danielovu muzikálovou lásku Rosemary, se v jednom rozhovoru o Danovi Radcliffovi vyjádřila takto:

"Po čtečkách jsme se s Danielem velmi spřátelili. Přestože představení byli ještě daleko, začali jsme spolu chodit ven vždy, když byl ve městě. Jednoho večera jsme ho s Geoffem vzali do naší oblíbené restaurace a s pobavením jsme sledovali, jak kuchaři téměř omdlévali při pohledu na Harryho Pottera pochutnávajícího si na jejich těstovinách.
Dan nám laskavost oplatil, když nás vzal na premiéru první části Relikvií Smrti. Když jsme se s ním ocitli na červeném koberci, téměř jsme omdlévali my.
Avšak mou nejoblíbenější vzpomínkou z těch raných dní je cosi, co se stalo jednou večer, když nás Dan přišel navštívit. Dobře jsme se bavili a už bylo dost pozdě. Nakonec Dan říká:
- 'Snad bych už měl jít, protože zítra musím brzy vstát. Jdu otevřít svůj zábavní park.'
Je tak normální, že občas byste i zapomněli, že to je Harry Potter."

***
zdroj: priori-incantatem.sk

Píseň Brotherhood of Man na Dni díkůvzdání

2. prosince 2011 v 19:00 | ♥♥Veronika♥♥
 • Při příležitosti oslav amerického Dne díkůvzdání (24.11. 2011), svátku, který Američané každoročně oslavují ve čtvrtý listopadový čtvrtek, vystoupil na veřejnosti i Daniel Radcliffe se svými kolegy z divadla. Pěvecko-taneční scénku z muzikálové hry How to Succeed in Business Without Really Trying (Jak uspět v byznysu bez toho, abyste se opravdu snažili), si přišlo užít mnoho lidí.

  Píseň Brotherhood of Man s Danielem Radcliffem a jeho americkým přízvukem v popředí máte níže. Vystoupení začíná v 32. sekundě.

***
zdroje: snitchseeker.com, priori-incantatem.sk, youtube.com

Danovo vzdělávací interview se Susan Blackwell

1. prosince 2011 v 19:59 | ♥♥Veronika♥♥
 • Moderátorce stránky Broadway.com,Susan Blackwellové, se podařilo připravit rozhovor s Danielem Radcliffem, který by si zasloužil minimálně ocenění za rozhovor roku.
Přčklad najdete v celém článku.

Daniel a Relikvie smrti II oceněni na Scream Awards!

19. října 2011 v 20:20 | ♥♥Veronika♥♥
 • Jak jsem vás upozornila koncem září, měli jste možnost hlasovat pro Potterovky při příležitosti udělování Spike Scream Awards.

  Dnes už známe výsledky, které se objevili předevčírem, takže můžeme konstatovat, že poslední Potterovka získala celkem šest cen, včetně ceny pro nejlepší film. Přesný seznam naleznete v pokračování. Organizátoři zároveň využily příležitosti k velkolepou rozloučenou s celou potterovskousérií. V předvečer předávání cen uspořádali v New Yorku akci typu flash mob, které se kromě davu věrných fanoušků zúčastnil i Daniel Radcliffe.
►Více v celém článku

Teaser trailer k Woman in black!

28. června 2011 v 16:33 | ♥♥Veronika♥♥
 • 10. dubna se objevil krátký teaser trailer k prvnímu filmu Daniela Radcliffa po dotočení série Harryho Pottera, The Woman in black (Žena v černém), kde si zahrál advokáta Arthura Kippse. Společnost Hammer Films oznámila, že film by měl mít premiéru 10. února roku 2012.
► V celém článku pro vás mám pár zajímavých sceenerů z tohoto videa.

Mnoho klipů z How to Succeed

28. června 2011 v 11:26 | ♥♥Veronika♥♥
 • Mám pro vás několik klipů z nového muzikálu Daniella Radcliffa, nesoucí název How to Succeed in Business Without Really Trying (Jak uzpět bez sebemenšího snažení), které doprovází jedna píseň z představení, nazvaná 'Brotherhood of Man'.

***
zdroje: snitchseeker.com, youtube.com

John Travolta na How to Succeed

28. června 2011 v 11:13 | ♥♥Veronika♥♥
 • Již jsem vám zde několikrát psala, kdo všechno ze slavných hvězd navštínil divadelní představení How to Succeed in Business Without Really Trying (Jak uzpět bez sebemenšího snažení). Nyní vám přináším zajímavou informaci. 8. dubna toto představení navštívil i herec John Travolta a nechal se po něm vyfotit s Danielem Radcliffem v zákulisí. Fotku máte níže.
***
zdroj: snitchseeker.com

How to Succeed: Vydání soundtracku + klip!

29. května 2011 v 16:42 | ♥♥Veronika♥♥
 • Oficiální YouTube účet muzikálu How to Succeed in Business Without Really Trying (Jak uzpět bez sebemenšího snažení), ve kterém hraje Daniel Radcliffe, zveřejnil jednu pěveckou i taneční scénu ku příležitoszi vydání soundtracku. Ten vyjde podle všeho 6. června 2011. Ve videu níže můžete slišet píseň s názvem "Brotherhood of Man".
***
zdroj: snitchseeker.com

John Stamos jako Finch v How to Succeed

9. května 2011 v 14:09 | ♥♥Veronika♥♥
 • Herec John Stamos, který ztvárnil postavu Finche v muzikálu How to Succeed in Business Without Really Trying (Jak uzpět bez sebemenšího snažení) v roce 1995 si jí letos v březnu za Daniela Radcliffea zahrál znovu. Mám pro vás fotku těchto dvou herců.

***
zdroj: snitchseeker.com

O Relikviích smrti: Začátek druhé části prozrazen?

16. prosince 2010 v 9:08 | ♥♥Veronika♥♥
Stránka Empire online přinesla rozhovor s filmovým představitelem hlavního hrdiny Harryho Pottera, Danielem Radcliffem. Herec v něm přiblížil, v jakém duchu se nese první část a také to, jak začnou Relikvie Smrti II.

"První část je tajemným filmem, odehrávajícím se během cesty. Ve srovnání s druhou částí se nese v pomalejším tempu, ale to je spíše relativní. Jde více o zkoumání vztahů mezi postavami. Jejich přátelství je poprvé podrobeno skutečné zkoušce.
Druhá část je nepřetržitou směsí bitev a loupeží. Začíná se krádeží a plynule se přechází do všude přítomné války. "

aniel je bohatší než princové William a Harry!

20. října 2010 v 22:05 | Gina Grint
www.harrypotter-world.blog.cz¨
 • Herec Daniel Radcliffe za poslední rok zdvojnásobil hodnotu svého majetku a překročil hranici 28 milionů liber.

Má dokonce ještě o půl milionu liber více a předběhl tak oba britské prince, následníka trůnu Williama a jeho mladšího bratra Harryho, Daniel má tak v přepočtu na koruny finanční investice v hodnotě 794 milionů."Už v jednadvaceti letech dokázal předběhnout prince, z nichž každý vlastní údajně 28 milionů liber," napsal o víkendu britský list Daily Mail.

Radcliffova suma odpovídá ziskům společnosti Gilmore Jacobs, kterou mu rodiče v roce 2000 založili, aby spravovala jeho peníze.
Daniel má podle všeho v investicích osmnáct milionů liber, další osm milionů získá ze smluv s filmovými producenty, 3,7 milionu liber má v hotovosti v bance, ale vlastní také velmi cenné nemovitosti v New Yorku, jejichž hodnota je minimálně deset milionů liber. Byt za několik milionů liber vlastní také v Londýně.

První promo fotka Dana z 'How to Succeed'

16. července 2010 v 12:53 | Gina Grint
 • Bylo oznámeno, že How to Succeed in Business Without Really Trying, kde bude mít hlavní roli Daniel Radcliffe, bude otevřena v Al Broadway v Hirschfeld divadlo. Vše to začne 26.února 2011.První ukázku obrázku Dana jako  J. Pierrepont Finch je možné vidět níže


***
zdroj: snitchseeker.com-PŘEKLAD

Přání pro DETAILS k 10.narozeninám....

5. března 2010 v 10:59 | Gina Grint
 • Magazín Details, pro který Dan nafotil photoshoot v letech 2007-2008 a poskytl několik rozhovorů, slavil tento rok svoji 10tiletou existenci. Dan pro ně také něco udělal, napsal exkluzivně jen pro ně nádherné přání.
***
zdroj: snitchseeker.com-PŘEKLAD

Dan společně Princem vyhráli..

11. ledna 2010 v 17:12 | Gina Grint
Dan vyhrál cenu za nejlepšího herce a HP a Princ Dvojí krve cenu za nejlepší film.
Citace:Danielovi byla trochu zima, ale zajásal rychle:

"Fantastické! A je to také dvojí ceny, protože jsme vyhráli i film,.Pokaždé je to nečekané, protože konkurence je vždy veliká. Každému, kdo hlasoval chci za sebe a za celý tým z celého srdce poděkovat. Máme ještě několik měsíců práce a musím říci, že poslední dva filmy o Harrym Potterovi budou skvělý!"

Dan promotes The Simpsons 20th anniversary season

10. ledna 2010 v 11:44 | Gina Grint

***
zdroj: snitchseeker.com

Dan o scéně "sedm Potterů" v Empire magazine

6. ledna 2010 v 17:59 | Gina Grint
 • Nové číslo Empire magazine přineslo info ohledně natáčení Relikvií smrti. Jednostránkový článek obsahuje i komentář Daniela Radcliffa, který se výjadřil ke scéně Sedm Potterů.
  Článek obsahuje i poznámku od Davida Yatese, který v minulém týdnu viděl při skládání scén první část Relikvií. Podle Davida je nesmírně zajímavé sledovat hlavní trio, jak si počíná mimo Bradavické pohodlí.

"Jedná se o nejsložitější sekvence, jaké jsme kdy natáčeli. Všichni se přeměňují do mě (v Harryho) a nikdo pořádně neví, co se bude dít. Já jsem oblečený jako kdokoliv jiný a ostatní se oblékají do stejných šatů jako mám já. A upřímně, je to docela matoucí."

Photo by Tim Hailand → new photos!

3. prosince 2009 v 15:05 | Gina Grint
►Pokračování v celém článku

Dan Radcliffe talks Half-Blood Prince BD Live

15. listopadu 2009 v 16:40 | Gina Grint

***
zdroj: snitchseeker.com

Harry Potter → jeden z idolů desetiletí!

3. listopadu 2009 v 16:56 | Gina Grint
Dan Radcliffe coby Harry Potter byl časopisem Empire Magazine vybrán mezi 10 filmových ikon tohoto desetiletí (Icons Of The Decade). Dostal se tak do vybrané společnosti mezi Aragorna, Jokera či piráta Jacka Sparrowa a dalších. Harry tak bude zdobit jednu z desíti sběratelských obálek prosincového čísla Empire Magazine.
Na seznam všech umístěných deset, se můžete podívat ►ZDE

Photoshoot by Doug Inglish (2008)

14. října 2009 v 16:07 | Gina Grint
 • V pokračování článku máte několik fotek z focení promo fotek Daniela z roku 2008,které fotil fotograf Doug Inglish.

Photoshoot by Paul Smith (2007) → nové fotky!

12. září 2009 v 15:30 | Gina Grint

 • V roce 2007 nafotil Daniel jeden z mnoha photoshootů.Fotky z jednoho z nich máte v pokračování celého článku.Jedná se o fotky,které nafotil Paul Smith.

Photoshoot Parade magazine → dvě nové fotky!

4. září 2009 v 13:09 | Gina Grint
►Další fotka v celém pokračování článku

Natáčení v Lasturové vile (12.5 2009)

31. srpna 2009 v 13:19 | Gina Grint
 • Fotky Daniela z natáčení(především autogramiády s fanoušky),které se konalo 12.června 2009 pro scény v Lasturové vile,Dobbyho pohřbu aj.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Tři nové fotky Dana z "One Day in the Life of Daniel Radcliffe"

27. srpna 2009 v 16:07 | Gina Grint
 • Tim Hailand's začal vytvářet knihu "One Day in the Life of Daniel Radcliffe",kde jsou zobrazeny a popsány autentické momenty tohoto herce.Obsahuje také více než padesát jehočernobílých fotek.V tomto momentě se objevily zbrusu nové fotky právě Dana,kt.budou použity v knize.
Image1_38.jpg (8 KB)Image3_22.jpg (18 KB)Image2_28.jpg (22 KB)

***
zdroj: snitchseeker.com
 
 

Reklama

Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz