WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Daniel Radcliffe – Gallery 2013

Dan v BBC Radio 2 (26.duben 2013)

5. září 2013 v 17:29 | ♥♥Veronika♥♥
 • Daniel Radcliffe byl 26. dubna hostem v BBC Radio 2 v Londýně. Mám pro vás celý záznam rozhovoru, ve kterém Dan mluví o tom, že napsal svou vlastní poezii pod pseudonimem, když mu bylo kolem patnácti až sedmácti. Prý tenhdy psal lépe než nyní.Smějící se Pak mluví celkově o knihách a o tom, jak je čte. Nikdy prý nepřečte všechny kihy, co má, nebo se k nim nevrací, když je jednou přečte. V roce 2012 natočil tři filmy a jeden seriál, o všem se zmiňuje. Zdrží se u Kill Your Darlings, kde se rozhodne nám vyprávět aspoň trochu celý příběh, v němž si zahrál básníka Allena Ginsberga. Pak s reportérem mluví o filmových festivalech celkově. Dan pak hovoří o své divadelní hře v Americe, s názvem "The Cripple of Inishmaan" o mrzákovi jménem Billy, kterého stvárnil - tvrdí, že je těžké si zvyknout na nové tváře první den či na americký přízvuk, ale prý má rád spisovatele, co hru napsal, což vše rozhodlo, a proto tuto roli přijal. Nakonec hraní v New Yourku srovnává s Broadwayí. Prý k tomu, aby si pamatoval všechny věty, co má říct, si je musí stále dokola opakovat, nahrávat a poslouchat. Podle jeho mínění mají třeba starší herci na tohle nějaký lepší trik, ale on ne. Pak se vrátí mnoho let zpátky k dobám, kdy začal Harry Potter - bylo mu tehdy jedenáct - spojují to s tím, jak který herec v tolika letech vypadá, jestli působí starší či spíše mladší. Pak se reportér přizná, že je Ir, tudíš se spolu baví o Irsku a irském přízvuku. Poté Dan na oplátku taky přizná, že by si chtěl někdy vyzkoušet roli režiséra. Pak probírají pár věcí od fanoušků, zda jsou pravda či lež a vše vyjde, až na poslední, jako pravda. Nakonec pro vás mám fotky Dana z příjezdu do studia i odjezdu ze studia "BBC Radio 2".

Výše zmíněná hra, "The Cripple of Inishmaan", se začala na divadelních prknech v New Yourku hrát na začátku června.

►Více v celém článku

Dan v Londýně (28. únor 2013)

5. září 2013 v 16:49 | ♥♥Veronika♥♥
 • Daniel Radcliffe přiletěl 28. února z Los Angeles zpátky do Londýna. Mám pro vás dvě fotky z londýnského letiště "Heathrow".
►Více v celém článku

Dan v Los Angeles (20.-24. únor 2013)

5. září 2013 v 16:39 | ♥♥Veronika♥♥
 • Daniel Radcliffe přiletěl 20. února na letiště "LAX" v Los Angeles. O tři dny později (23. února) zachytili paparazzi moment, jak v daném městě opouští v noci "House Party". Následujícího dne poté (24. února) se zůčasnil taky v LA prestižního předávání cen "Oscars". Mám pro vás fotky z červeného koberce, z focení photoshootu pro danou akci, z after-party, z rozhovorů a z dalších momentů večera, na kterých můžeme po boku Dana vidět i Helenu Bonham Carter (v HP jako Belatrix Lestrange) či Kristen Stewart.
►Více v celém článku

Dan v Londýně (25. leden 2013)

5. září 2013 v 16:09 | ♥♥Veronika♥♥
 • Daniel Radckliffe vzal svou kamarádku 25. ledna večer na burger do restaurace "Hache" v Londýně. Daný podnik o tom následujícího dne dokonce informoval na své oficiální facebookové stránce.
►Více v celém článku

Daniel v Utahu (17.-18. leden 2013)

5. září 2013 v 15:12 | ♥♥Veronika♥♥
 • Daniel Radcliffe byl 17. ledna tohoto roku zastižen fanynkou na letišti v Salt Lake City v americkém státě Utah. Dalšího dne se v tomtéž státě ve městě Park City zúčasnil filmového festivalu "Sundance"kvůli podpoře svého nového filmu Kill Your Darlings, ve kterém si zahrál básníka Allena Ginsberga. Již jste mohli vidět i trailer k danému filmu.

►Více v celém článku

Daniel v Londýně (10. leden 2013)

4. září 2013 v 17:29 | ♥♥Veronika♥♥
 • Daniel Radcliffe zavítal 10. ledna do restaurace "Ivy" v Londýně nejspíš na večeři. Mám pro vás fotky z jeho odchodu, při kterém ho překvapily paparazzi.
►Více v celém článku

The F Word: Fotky z filmu, plakát a scany!

2. září 2013 v 11:49 | ♥♥Veronika♥♥
 • Jak jsem vám už psala, Daniel Radcliffe přijmul hlavní roli v romantické komedii The F Word. Scénář k ní vznikl na základě hry od T. J. Daewho a Michaela Rinaldiho Gigarse a Toothpaste. z pera Elana Mastaie. Režie se ujal Michael Dowse. Dan zde hraje po boku Zoe Kazanové. Natáčelo se v minulém roce, ony fotky jsem vám sem již přinesla. Nyní pro vás mám fotky z filmu, plakát a scany.

►Více v celém článku

Kill Your Darlings: Fotky z filmu, plakát a video!

1. září 2013 v 19:10 | ♥♥Veronika♥♥
 • Ahoj, již jsem vám dlouho nepřinesla žádné novinky o chystaném filmu Kill Your Darlings, ve kterém si Daniel Radcliffe zahrál básníka Allena Ginsberga. Film režíruje John Krokidas posle hnižní předlohy, jenž napsal spolu s Austinem Bunnem. Premiéra filmu je naplánována na tento rok.

Trailer:

►Více v celém článku

Radcliffe: Photoshooty z r. 2013!

27. července 2013 v 21:59 | ♥♥Veronika♥♥
 • Mám pro vás photoshooty Daniela Radcliffa z tohoto roku, které nafotil s různými fotografy pro rozdílné bulvární či jiné plátky.

►Více v celém článku

Další fotky Dana z natáčení filmu The F Word

20. října 2012 v 18:19 | ♥♥Veronika♥♥
 • Jak jswem vám už psala, Daniel Radcliffe přijmul hlavní roli v romantické komedii The F Word. Scénář k ní vznikl na základě hry od T. J. Daewho a Michaela Rinaldiho Gigarse a Toothpaste. z pera Elana Mastaie. Režie se ujal Michael Dowse. Dan zde hraje po boku Zoe Kazanové. Natáčení začalo již v serpnu a pokračovalo od poloviny září, Právě zářijové fotky máte v celém článku.

Dva projekty pro Dana + fotky z natáčení!

12. září 2012 v 21:19 | ♥♥Veronika♥♥
 • Filmovými projekty pro Daniela Radcliffa se tento rok jen hemží. Nejdříve se objevila zpráva, že se Dan objeví v dalším hororovém snímku Horns (Rohy). Půjde o temně laděný thriller s prvky nadpřirozena. Do hlavní role Iggyho Perrishe jej obsadil režisér Alexandre Aja. Jako předloha k filmu posloužil román spisovatele Joa Hilla.

Krátký popis:
Iggy Perrish (Daniel Radcliffe) čelí obvinění ze znásilnění a zavraždění své přítelkyně. Jednoho rána se Perrish vzbudí s náramnou kocovinou a zjištěním, že mu přes noc narostl párek rohů. Díky nim získá schopnost spatřovat zlo kolem sebe. Cesta za pomstou tak může začít. Perrish však brzy pozná, že hranice mezi andělem a ďáblem je tenčí než nejjemnější hedvábí.

Více v celém článku.
 
 

Reklama
Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz