WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Finální trailer a nový plakát k Fantastickým zvířatům

2. října 2016 v 14:36 | Luboš
Vqzetqns

Na konci září se po dlouhých měsících, kdy byly pouštěny na veřejnost krátké klipy a teaser trailery, rozhodla společnost Warner Bros zveřejnit finální trailer k první části Fantastických zvířat. Kromě traileru byl též zveřejněn další plakát. Fantastická zvířata a kde je najít vstoupí do českých kin již 17. listopadu!

Nové fotografie z Fantastických zvířat

12. srpna 2016 v 21:54 | Luboš
Vqzetqns

V srpnovém vydání časopisu Entertainment Weekly jsme se dočkali čtyř nových fotek z Fantastických zvířat a kde je najít. První část vstoupí do českých kin již 17. listopadu a dle webu ČSFD.cz se české premiéry druhé části dočkáme 15. listopadu roku 2018 a třetí 19. listopadu 2020 (Dle mého názoru tyto data berme s velkou rezervou). Co však Warner Bros potvrdilo tento týden je premiéra druhé části. Do kin dorazí 16. listopadu 2018.


» (004x/23) Promotional Stills, Screen Captures and Behind the Scenes > Promotional Stills

Nový plakát a trailer k Fantastickým zvířatům

25. července 2016 v 12:44 | Luboš
Fb67xk3l

Tento víkend se v americkém San Diegu konal již tradiční Comic Con, na kterém se představují nové filmy, které půjdou do kin v nejbližších letech. Jednou z těchto novinek jsou i Fantastická zvířata a kde je najít!

Warner Bros vypustilo do světa nový plakát, kde můžeme poprvé vidět i Samanthu Morton a Ezru Millera. Jelikož jsem nepřidal ještě plakát z května, tak tady máte oba.


» (002x) Fantastic Beasts And Where To Find Them > Photoshoots, Posters, Covers and Wallpapers>Posters

Produkty k Fantastickým zvířatům a kde je najít

18. července 2016 v 22:59 | Luboš
Vlel2y4b

Fantastických zvířat se nedočkáme jen ve filmové verzi, od 27. září tohoto roku Fantastická zvířata a kde je najít budou dostupné i na video hrách LEGO pro většinu konzolí. Níže ve videu můžete vidět Harryho, Brumbála, letmý pohled na Bradavice, ale i Newta Scamandera, kterého ve filmové verzi ztvárnil herec Eddy Redmayne. Harry Potter LEGO dimenze si můžete předobjednat na této stránce.

Scénář Fantastických zvířat v knižní podobě

3. května 2016 v 16:09 | Luboš
Hp3tsebk

Letošní rok pro nás skýtá mnoho překvapení. Nejdříve divadelní hra Harry Potter a Prokleté dítě v knižní podobě, psáno ve formě scénáře, a teď dokonce v této formě vyjdou i Fantastická zvířata! Scénář půjde do prodeje 19. listopadu tohoto roku. Bude obsahovat kompletní scénář, dle kterého se film točil, tedy i pasáže a scény, které možná budou vystřiženy. Obálka ke knize zatím není známá, mohla by však vypadat tak, jak ji můžete vidět níže.

Nový klip k Fantastickým zvířatům a spousta dalších informací!

13. dubna 2016 v 19:48 | Luboš
Y6cqen5m

Již tuto neděli byl na letošních MTV Movie Awards vypuštěn za přítomnosti Eddieho Redmayna, jakožto Newta Scamandera, nový klip k Fantastickým zvířatům! Níže tedy najdete klip s překladem.

Fantastická zvířata: příprava Eddieho na roli a nové promo fotky!

31. prosince 2015 v 19:56 | Luboš
713kizm9

Pro letošní poslední článek jsem vybral to nejaktutnější, co nás příští rok čeká....1. část Fantastických zvířat!

Představitel Newta Scamandera, Eddie Redmayne, nám odhalil, jak se připravoval na svoji roli. Navštívil několik lidí, strávil čas v útulku či v zoologických zahradách.

"Strávil jsem hodně času ve zvířecích útulích a potkával jsem se s lidmi, jejichž úlohou je pozorovat zvířata a dělat přitom zajímavé věci. Povídání o jejich životě je zajímavé a kdo ví, možná bude něco z toho důležité i ve filmu."

V časopisu Empire, který měl možnost promluvit si se štábem a herci, byly zveřejněny nové promo fotky, jenž jsou k vidění v naší galerii.

QqhheOns QwRiHsEy vCnrmYmc vCnrmYmc vCnrmYmc
»(002x) Fantastic Beasts And Where To Find Them > Promotional Stills, Screen Captures and Behind the Scenes > Promotional Stills

První trailer a plakát k Fantastickým zvířatům!

16. prosince 2015 v 10:16 | Luboš
C1ln1oq1

Společnost WB dodržela slovo a dnes ve 12:00 byl na internet vypuštěn první trailer k filmu Fantastická zvířata a kde je najít. Trailer začíná nám známým kouzlem Lumos Maxima, následuje logo Warner Bros. Poté zažíváme dvě minuty prvních záběrů na Newta a Tinu. V doprovodném textu je napsáno: V roce 2016 Vás spisovatelka J. K. Rowlingová zve zpět do kouzelníckého světa.

Ticyswzz

FZ: Lákání na trailer a popis filmu

12. prosince 2015 v 18:27 | Luboš

3mflsppp

V podstatě všechno o filmě víme (článek zde), ale i tak se objevují nové informace. Dnes pro vás mám první oficiální popis filmu a též datum, kdy bude zveřejněn 1. trailer!

Popis filmu

Fantastická zvířata a kde je najít začínají v roce 1926, kdy se setkáváme s Newtem Scamanderem, který právě dokončil svoji cestu kolem světa ve snaze najít a zdokumentovat mimořádné druhy kouzelných tvorů. Do New Yorku přichází jen na krátkou zastávku a možná by bez problému jen přišel a odešel..pokud by nebylo Jacoba (No-Maj - americký výraz pro mudlu, český překlad asi není), ztraceného kouzelného kufříku a pokud by nedošlo k úniku jeho fantastických zvířat - což by mohlo znamenat velké problémy pro svět čarodějů a mudlů (No-Maj)...

Fantastická zvířata a kde je najít - logo, fotky a další!

7. listopadu 2015 v 15:51 | Luboš
3mflsppp

Ačkoliv 1. část triologie Fantastická zvířata a kde je najít jde do kin v příštím roce, začínají se objevovat pro nás fanoušky mnohé zajímavé informace a další věci.

V minulém článku o tomto tématu jsem se zmiňoval o přípravách na natáčení v Liverpoolu. V totmo duchu začnu i dnes. Z fotek můžeme usoudit, že se film bude odehrávat v období zimy. Z tohoto natáčení můžeme vidět i video, které zachycuje scénu protestu proti magii a kouzelníkům. Na plakátu se objevují nápisy jako "Žádná kouzla v Americe", "Kouzelníci jsou mezi námi." Zrovna ve videu můžeme vidět lidi, kteří prohlašují "Chceme druhý Salem!"

Více v celém článku

Poslední novinky ohledně Fantastických zvířat

15. října 2015 v 6:00 | Luboš
Jepbhnig

Nějaký čas jsme si museli zvyknout na skutečnost, že se nic významného nedělo, resp. probíhalo natáčení první části a novinky zkrátka nebyly. V posledních dnech se však karta obrací a "Zvířata" se zase dostávají do popředí našeho zájmu.

Nově herecké obsazení doplnila Gemma Chan. Zatím se však neví žádná informace o její úloze ve triologii. Z dalších jmen se jedná o Carmen Ejogo, Jona Voighta a Rona Perlmana. V případě prvních dvou platí to co u Gemmy Chan. U Rona je to jiné, zde máme informaci. Herec ztvární postavu raráška nebo jí aspoň namluví.

Začalo natáčení Fantastických zvířat

18. srpna 2015 v 22:18 | Luboš
Hp3tsebk

Konečně jsme se dočkali! Po dnešním dni jsme se opět přiblížili k tomu, abychom za rok šli do kina a užili si svět Harryho Pottera znovu na plátnech.

Warner Bros Pictures totiž včera vydalo oficiální zprávu, ve které potvrdlo, že začalo natáčení filmu Davida Yatesa. Yates je nám znám jako režisér posledních čtyř potterovek. Natáčení probíhá v britských studiích WB Leavesden.

V hlavní roli Newta uvidíme herce Eddieho Redmayna. Dále se nám představí v rolích tito lidé - Katherine Waterston jako Tina, Alison Sudol (Queenie), Dan Fogler (Jacob), Ezra Miller (Credence), Samantha Morton (Mary You), Jenn Murrray (Chastity), Faith Wood-Blagrove (Modesty) a Colin Farrell v roli čaroděje Gravese.

První část přijde do kin 18. listopadu příštího roku.

Další jména ke Zvířatům známa!

16. srpna 2015 v 23:52 | Luboš

7l2c1pae


Na začátek článku si dovolím menší rekapitulaci. K obsazení filmu Fantastická zvířata a kde je najít jsou známa již delší dobu tato jména - Eddie Redmayne v hlavní roli Newta Scamandera, Tinu ztvární Katherine Waterson, Alison Sudol jako Queenie. Posledním známým jménem je Dan Fogler, který se nám představí jako Jacob.

►Více v celém článku

Další informace o Fantastických zvířatech

6. srpna 2015 v 8:49 | Luboš
Předchozí články k Fantastickým zvířatům: 1 / 2 / 3

  • Předchozí článek se věnoval hercům a herečkám, kteří ztvární role v připravované knižní adaptaci Fantastická zvířata a kde je najít. Dnešní článek se částečně bude věnovat také tomuto tématu, ale i zajímavostem z natáčení či fotkám pravděpodobných prvních kulis. Pojďmě se tedy na to podívat.Usmívající se
Více v celém článku

Další jména k Fantastickým zvířatům potvrzena!

12. července 2015 v 0:42 | Luboš
Hp3tsebk

Předchozí články k Fantastickým zvířatům a kde je najít ZDE a ZDE!

Několik dní po zveřejnění Eddiho jména bylo zveřejněno jméno herečky, která si zahraje Newtovu manželu Porpentinu. Konkrétně se jedná o Katherine Waterson. Katherine má na kontě například roli v seriálu Boardwalk Empire.

Ředitel společnosti WB, Greg Silverman. "Katherine je vycházející hvězda, která byla v našem Inherent Vice absolutním zjevem. I díky ní si film získal chválu kritiků i diváků. Jsme rádi, že ji opět můžeme přivítat v rodině Warner Bros."

Informace o Tině. Tina je americká magizoologička, která potká Newta Scamandera, který se zastaví v New Yorku, aby v něm našel dokument o kouzelných zvířatech.

Další potvrzenou je Alison Sudol, která ztvární Tininu mladší sestru Queenie. Alison toho zatím na kontě moc nemá, Fantastická zvířata bude její první největší role. Před tím hrála v několika seriálech.

K hereckému obsazení se také připojí Dan Fogler v roli Jacoba. Dana můžete například znát ze seriálu Hannibal.

Scamander je na světě!

5. června 2015 v 22:38 | Luboš
Hp3tsebk

Předchozí článek k Fantastickým zvířatům a kde je najít ZDE!

Poslední článek o chystané triologii jsme opustili s vědomím, že neznáme jméno herce, který ztvární Scamandera. Dnešní článek přináší nové informace a ano, i jméno hlavního představitele. V posledních týdnech kolovaly tří jména, a to Luke Newberry, Matt Smith a Eddie Redmayne. Nakonec roli Scamandera dostal Eddie Redmayne.

David Yates: "Eddie je nebojácný herec, překypující nápady, moudrostí a lidskostí. Nemůžu být víc nadšený z toho, že s ním budem pracovat."

Vše o Fantastických zvířatech a kde je najít

11. března 2015 v 1:51 | Luboš a ♥♥Veronika♥♥
Hp3tsebk

V druhé polovině roku 2013 na svět pronikla zpráva, že se chystá zfilmování knihy Fantastická zvířata a kde je najít. Přiběh Scamandera se bude odehrávat v New Yorku 70 let před narozením Harryho Pottera. Protože netuším, co zde na blogu je přidáno, rozhodl jsem se v článku shrnout všechny informace. Film bude triologie a bude se natáčet ve studiích Leavedsen, kde vznikaly všechny předchozí filmy o brýlatém čaroději. 1. díl zvířat přijde do kin 18. listopadu 2016, další by měly následovat v letech 2018 a 2020. Určitě se musím zmínit, kdo se na připravované triologii bude podílet. Scénáristkou triologie se stala samotná spisovatelka J. K. Rowlingová, místo producenta zastává David Heyman. Z dalších jmen to jsou Stuart Craig (architekt), David Yates (režisér), Steve Kloves, Lionel Vilgram (výkonný producent HP), Fiona Weir (castingy).V únoru začaly první castingy. Natáčení začne letos v srpnu. O dalších informacích Vás budeme informovat.

Aktualizace: Zajímavosti k projektu ohledně možných režisérů a dalších věcí jsem vám přinesla již v říjnovém článku!

***
Zdroj: Priori-incantatem.sk, Snitchseeker.com, Mugglenet.com
 
 

Reklama
Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz