WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

HP and the Half-Blood Prince - Film

Harry Potter a Princ dvojí krve dnes ve 20:20 na Nově!

8. srpna 2015 v 14:52 | Luboš

Pán zla získává stále větší moc a ve světě kouzelníků pomalu nastávají těžké časy. Kouzelníci se stávají opatrnějšími a neví, komu mají věřit. A smrtijedi? Ti jsou více odvážnější a podnikají útoky i ve světě mudlů. Ukazuje se, že izolace dvou světů pomalu končí a změny zasáhnou všechny. Voldemortovi pomocníci se nebojí ničeho. Přeci jen mají ochranu nedopadnutelného černokněžníka. Takto by se dala v několika větách shrnout situace šestého pokračování knižní série a jejího filmového zpracování Harry Potter a Princ dvojí krve.

Zničení mostu v Londýně
Více v celém článku

Harry Potter a Princ dvojí krve za chvíli na NOVACINEMA

10. dubna 2015 v 20:05 | Luboš

Za několik minut začne na české televizní stanici Nova Cinema šesté pokračování Harryho Pottera s podtitulem Princ dvojí krve. Režisérem byl David Yates, v tomto díle jsme poprvé mohli vidět Jima Broadbenta jako Horácia Křiklana či Helen McCrory v roli Narcissy Malfoyové. Přeji vám pěknou podívanou! :) Mimochodem Verča do galerie nahrála screenery z tohoto filmu, najdete je ZDE.

171 fotek z Prince dvojí krve!

20. října 2012 v 20:30 | ♥♥Veronika♥♥
 • Zas se mi stalo, že se mi do tohoto článku nevešly všechny fotky z Prince dvojí krve a to konkrétně fotky ze samotného filmu. Máte je níže.

Více v celém článku.

Hromada různých fotek k Princi dvojí krve!

18. října 2012 v 19:59 | ♥♥Veronika♥♥
 • Mám pro vás skutečně velikou hromadu různých fotek i scanů k šestému pokračování Harryho Pottera s podtitulkem Princ dvojí krve. Jedná se o fotky z photoshootů, z natáčení (včerně míst). Dále jde o plakáty, české i slovenskéscany a o fotky vynechaných scén.

► Více v celém článku.

Televizní premiéra HP6 už příští rok!

28. prosince 2011 v 22:39 | ♥♥Veronika♥♥
 • Televize Markíza připravuje na příští rok filmový zážitek pro všechny (nejen) slovenské fanoušky Harryho Pottera. V televizní premiéře uvede šestý díl nejznámější kouzelnické filmové série s názvem Harry Potter a Princ dvojí krve. Stane se tak tři roky od jeho příchodu do kin po celém světě. Konkrétní datum odvysílání zatím není oficiálně znám, ale televize ho už ode dneška propaguje prostřednictvím své obecné upoutávky na filmové kinohity, které budou mít v roce 2012 premiéru právě na jejích obrazovkách.

  Více informací, včetně samotné upoutávky, vám přinesu, jakmile budou dostupné.
***
zdroj: priori-incantatem.sk

Potterovské vzpomínkové video → 1.-8. film!

27. prosince 2011 v 18:40 | ♥♥Veronika♥♥
 • Čas od času se na snad nejznámější stránce s videi objeví takové, které i přes svou délku skutečně stojí za zhlédnutí. A právě takové video vám přináším v této novince. Již jsem ho viděla včera a je fakt bombastické!

  Člen stránky YouTube, themanbatman, vytvořil nedávno velmi pěkný průřez filmovou sérií Harryho Pottera. Patnáctiminutové video zachycuje důležité momenty ze všech osmi filmů, doprovázené originálním soundtrackem z každého z nich. Všechny scénky jsou velmi dobře uspořádány a výsledná práce opravdu stojí za to!

***
zdroje: youTube.com, themanbatman

DH (I.): Videa s rozhobory a ukázkami z filmu i z natáčení!

17. února 2011 v 15:07 | ♥♥Veronika♥♥
 • Mám pro vás dvě videa, jenž jsou zaměřena na první část Relikvií smrti, ve kterých s spolu s různými záběry z filmu uslyšíte i rozhovory s herci a hlavním štábem: Danem Radcliffem, Rupertem Grintem, Emmou Watson, Ralphem Fiennesem, Davidem Heymanem. Také uvidíte klipy přímo ze samotného natáčení.

► Druhé video máte v článku.

Nové promo fotky z Prince! → Harry, Ron, Hermiona,Neville, Lenka, Draco & Ginny

20. září 2010 v 20:34 | Gina Grint
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

(pro zvětšení, klikněte na miniaturu)

► Více fotek v celém článku ....

Nové promo fotky → Remus, mladý Voldemort, Neville, Bonnie & Cissa

4. června 2010 v 23:05 | Gina Grint
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

(Pro zvětšení,klikněte na miniaturu)

HBP nominován na 2010 MTV Movie awards

30. března 2010 v 14:59 | Gina Grint
www.harrypotter-world.blog.cz
Princ Dvojí krve byl nominován v pěti kategoriích na 2010 MTV Movie awards. Potenciální nominace připadají na Daniela Radcliffa, Emmu Watson a Toma Feltona.

Best Movie
Global supersta (Daniel Radcliffe)
Best Male Performance (Daniel Radcliffe)
Best Female Performance ( Emma Watson)
Best Villian (Tom Felton)

Hlasovat můžete až do 9.dubna 2010 a slavností online vyhlášení se bude konat v Los Angeles 6.června na MTV v 9/8C.

pozn. omlouvám se za špatné logo, ale nikde jinde není lepší.

Potter Oscara nezískal, bodoval Avatar!

9. března 2010 v 17:42 | Gina Grint
Včera v noci se v losangeleský Kodak Theatre konal 82. ročník předávání Cen filmové akademie, známých jako Oscary.

Šestá potterovka Harry Potter a Princ Dvojí krve si v náročném nominovacím procesu vysloužila nominaci v kategorii Nejlepší kamera pro kameramana Bruna Delbonnela.
Bohužel, letošní Oscar nevyšel a vyfoukl "nám" ho Avatar. Naštěstí jsou ještě dva pokusy, takže nám zbývá věřit, že členové Akademie se zachovají stejně jako v případě Pána Prstenů a Oscary si šetří na závěr celé ságy.

HBP videogame nominována na BAFTA

28. února 2010 v 14:23 | Gina Grint
Princ Dvojí krve byl nominován v kategorii the Best Original Score na ceny BAFTA video games.James Hannigan spolu s Zsoltem Marxem a Campbellem Askewem jsou nuceni čelit konkurenci Assassin's Creed II, Batman: Arkham Asylum, Call of Duty: Modern Warfare 2, PixelJunk Shooter and Uncharted 2: Among Thieves.

Ceremonie se bude konat 19.března 2010.
***
zdroj: snitchseeker.com-PŘEKLAD

Nominace HBP na Saturn awards!

20. února 2010 v 18:40 | Gina Grint
Harry Potter a Princ Dvojí Krve byl nominován na ceny Saturn awards, kde byl nominován v kategoriích Nejlepší sci-fi, fantasy,hororový a televizní film. Šestý film je nejlepší v kostýmech(Jany Temime), výrobě deisgnu (Stuart Craig) a speciálních efektech (Tim Burke, John Richardson, Nicholas Aithadi, and Tim Alexander)-

Ceny budou uděleny až v 24.června 2010,proto hodně štěstí všem nominovaným a samozřejmě i šestému dílu!
***
zdroj: snitchseeker.com-PŘEKLAD

Promo photos → Harry,Bella,Draco

19. února 2010 v 13:30 | Gina Grint
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

***
zdroj: becinky.blog.cz

Princ Dvojí krve získal ocenění RAAM

6. února 2010 v 16:02 | Gina Grint
Princ dvojí krve získal ocenění film roku na RAAM Awards udělovaných v Londýně.
RAAM je specializovaná konzultační firma zaměřená na oblast filmového managementu pro Spojené království a mezinárodní trh. Ocenění RAAM se udělují od roku 2004 jako "oslava úspěchu" filmových a distribučních společností z Britských ostrovů.

***
zdroj: priori-incantatem.sk, překlad od snapeova.blog.cz!

Princ vyhrál na Attenborough Film Awards!

29. ledna 2010 v 8:49 | Gina Grint
Nedávno zde na blogu bylo řečeno, že HP a Princ Dvojíkrve byl nominován hned na několik kategorií na Richard Attenborough Film Awards, včetně na Classic FM Film Music of the Year Award pro "the film's score" a Nejlepší britský film ve dvou regionálních cenách.
Vítězové byly známy včera a Nicholas Hooper, skladatel soundtracku k Princi, vyhrál kategorii Classic FM Film Music of the Year Award. Samotný film obdržel cenu za Nejlepší využití britských lokaci ve filmu a také na show Alana Titchmarshe cenu za Nejlepší britský film.

Princi moc gratuluji a přeji mnoho dalších takovýchto úspěchů!

***
zdroj: snitchseeker.com-PŘEKLAD!

Princ nominován na Visual Effects Society awr.

21. ledna 2010 v 18:54 | Gina Grint
Šesté pokračování pottera má další nominaci!

Princ byl nominován v katergorii Vynikající Matte obrazy pomocí techniky Motion Picture! na předávání cen Visual Effects Society award. Ceremonie a vyhlášení vítězů proběhne 28.února 2010 v Hyatt Regency Century Plaza Hotel v americkém Los Angeles.
Gratuluji za další nominaci a přeji hodně štěstí šestému dílu!

***
zdroj: snitchseeker.com-PŘEKLAD!

Princ nominován na ceny RAFA!

18. ledna 2010 v 18:28 | Gina Grint
Nedávno jste byli obeznámeni o nominaci HBP na Classic FM's Film Music of the Year.Ted přicházím s novými informacemi o dalších nominacích, jakožto tato nominace je součástí.

The Richard Attenborough Film Awards, je prestižní předávání britských kritiků a fanoušků,který nese jméno jednoho z nejlepších a nejplodnějších velikánů v Británii,Richarda Attenborougha.V letošním roce bylo šesté pokračování Princ Dvojí krve nominován hned v několika kategoriích:

 1. British Film of the Year
 2. Film Of The Year
 3. Best use of UK Locations in a Film
 4. Classic FM's Film Music of the Year

► Pro připomenutí, hlasování končí 22.ledna a předávání cen se uskuteční 28.ledna 2010. Princi držím palce a gratuluji za zmíněně nominace!

Soundtrack HBP → Classic FM Film Music of the Year award

17. ledna 2010 v 13:17 | Gina Grint
Soundtrack Princ Dvojí Krve, který byl vytvořen známým skladatelem Nicholasem Hooperem, je jeden z 19 nominovaných pro ceny Classic FM Film Music of the Year na předávání cen Richard Attenborough Film Awards.Druhý ročník těchto cen se bude konat 28.února 2010.Pro soundtrack Prince můžete hlasovat na této stránce. Průzkum končí 25.ledna přesně o půlnoci.

***
zdroj: snichseeker.com-PŘEKLAD!

HBP nominován na ShoWest´s 2009 Fan Choice Award

14. ledna 2010 v 20:16 | Gina Grint
Harry Potter a Princ Dvojí krve byl nominován na ShoWest´s 2009 Fan Choice Award.Bude soupeřit s takovými filmy jako je Star Trek,2012, The Blind Side, The Proposal, Transformers: Reverenge of Fallen, X-men Origins, Wolwerine a mnoho dalšími.
Pokud chcete zahlasovat pro svého oblíbence ,máte možnost. A to na tomto odkaze

Ceny budou uděleny a známy 18.března v ShoWest, Las Vegas, Nevada

***
zdroj: snitchseeker.com-PŘEKLAD!

Princ nominován v sedmi kategoriích na BAFTA!

9. ledna 2010 v 15:59 | Gina Grint
esté filmové dobrodružství příběhů o Harrym Potterovi s podtitulem Princ Dvojí krve se uchází o další prestižní filmové ocenění, tentokrát o Ceny britské filmové akademie (British Academy Film Awards). Nejnovější Potterovka figuruje na tzv.. delším seznamu nominaci v sedmi kategoriích: Make-Up a vlasy, Speciální vizuální efekty, Zvuk, Kostýmy, Produkce, Kinematografie a Mužský herecký výkon ve vedlejší postavě (Alan Rickman jako Princ Dvojí Krve, Severus Snape).

Finálové nominace budou známy 21. ledna, kdy se počet finalistů v každé kategorii sníží z 15 na 5. Předávání britských "Oscarů" se uskuteční 21. února v budově Královské opeře v Londýně.

Nominace Prince Dvojí krve na OSCARA!

6. ledna 2010 v 13:32 | Gina Grint
www.harrypotter-world.blog.cz
Fámy se potvrdily! Princ je nominován na Oscara!
Bojuje o postup mezi nominace za Vizuální efekty. V této kategorii je nominováno celkem 15 filmů, ze kterých bude porota ve čtvrtek 21. ledna 2010 vybírat semifinalisty.

Moc gratuluji a budu držet palce za co nejlepší umístění!

1. "Angels & Demons"
2. "Avatar"
3. "Coraline"
4. "Disney's A Christmas Carol"
5. "District 9"
6. "G-Force"
7. "G.I. Joe: The Rise of Cobra"
8. "Harry Potter and the Half-Blood Prince"
9. "Sherlock Holmes"
10. "Star Trek"
11. "Terminator Salvation"
12. "Transformers: Revenge of the Fallen"
13. "2012"
14. "Watchmen"
15. "Where the Wild Things Are"

6.nominací HBP na James Empire!

3. ledna 2010 v 15:31 | Gina Grint
Internetový portál známý pod jménem Empire otevřela na svých stránkách nominace na výroční ceny James Empire, který obsahuje rejstřík herců, hereček a oblíbených režisérů.
K šesté potterovce Princ Dvojí Krve se vztahuje několik nominací v těchto kategoricích:

 • Nejlepší film
 • Nejlepší britský film
 • Nejlepší režie
 • Nejlepší herečka
 • Nejlepší herec
 • Nejlepší sci-fi film

►Ceremonie, přímý přenos a předání cen by se mělo konak behem měsíce března...

Trailer HBP na seznamu nejsledovanějších trailerů r.2009!

29. prosince 2009 v 15:54 | Gina Grint
Internetové stránky Yahoo!Movies zveřejnily seznam nejsledovanějších trailerů za rok 2009, do kterého byl zapojen i trailer na šesté pokračování HP s podtitulem Princ Dvojí Krve.
Přestoo, že se Princ umístil na krásném 5.místě, je ale třeba mít na paměti, že trailer se objevil online už v roce 2008 a film měl premiéru v červenci 2009.

Úplný seznam všech umístěných filmů máte níže....

 1. The Twilight saga: New Moon
 2. Transformers: Reverenge of the Fallen
 3. 2012
 4. Terminator Salvation
 5. Harry Potter and Half Blood Prince
 6. GI Joe: Rise of Cobra
 7. Star Trek
 8. Mega Shark vs.Giant Octopus
 9. Avatar
 10. Up

Promotional photos of Tom Ridlle, Draco & Narcissa Mlfoy

27. prosince 2009 v 13:22 | Gina Grint
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

***
zdroj: snitchseeker.com
 
 

Reklama

Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz