WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Merchandise

Další omalovánky v roce 2016

11. prosince 2015 v 21:59 | Luboš
9u88b0wj

Jak jistě víte, letos šla do prodeje první oficiální HP omalovánka. Vydavatelství Scholastic na příští rok chystá vydat další tři! Název první je Harry Potter: Creatures a k vybarvení budou tvorové, následuje Magical Places & Character, kde se budou vymalovávat místa a postavy. Poslední má podtitul Artifacts. První půjde do prodeje už v lednu, další budou následovat v březnu a červnu 2016. Do galerie jsem nahrál neoficiální obálky.

RZsDI85r e6ppVM83 GXT59cFn vCnrmYmc vCnrmYmc
» (003x) Miscellaneous > Coloring Book 2016 (not final cover)

Nová kniha „Harry Potter: The Character Vault“ již v předprodeji!

16. října 2015 v 18:30 | ♥♥Veronika♥♥
 • Luboš vás již informoval o nově připravované knize "Harry Potter: The Character Vault". Bude opět plná záběrů z natáčení postav, včetně zajímavých informací o jejich filmovém ožití. Autorkou knihy je Jody Revenson. Mezi další její potterovské knihy patří "Harry Potter: Magical Places from the Films: Hogwarts, Diagon Alley, and Beyond" a "Harry Potter: The Creature Vault: The Creatures and Plants of the Harry Potter Films" ("Bestiář Harryho Pottera").

Více v celém článku

Nové knihy ze světa Harryho Pottera

28. září 2015 v 16:06 | Luboš
5x5q9ckl

Poprvé, tuším, že to bylo v březnu, jsem vás informoval o nové ilustrované edici Harryho Pottera. V tu dobu jsme jen mohli doufat, že se tento krásný kousek dostane i do České republiky. K mé radosti oznamuju, že první díl (Kámen mudrců) bude v češtině vydán 6. října. Oficiální stránky nakladatelství Albatros uvádí, že každý díl bude vydán v odstupu jednoho roku vždy na podzim. Pro slovenské fanoušky platí tato zpráva taky, akorát prodej začne o den déle.

Do té doby nás navnaďují, a tak v galerii naleznete českou a slovenskou obálku. Aktualizováno bylo také album s vnitřkem knihy, kde nyní najdete pohled do knihy v mnohem lepší kvalitě. A posledním bodem jsou ilustrace, album jich čítá již 17. Nově byly zveřejněny kresby např. Voldemorta a jeho tváře pod turbanem, Harryho, Bradavic nebo Hagrida na Siriusově motorce. Ale ani Albatros nezůstal pozadu, jako ochutnávku zveřenil další dvě ilustrace.

7DEnvO9D VKOXWz7B vCnrmYmc vCnrmYmc vCnrmYmc

1c8t3oTU 4fy5T5Dn c2m5qN4Y D19b1jLt oPWqWzd8

Jedna kniha letos, další příští rok..

4. června 2015 v 17:34 | Luboš
Nas5dtvc

Možná si pamatujete na podzimní článek, v němž jsem vám ukazoval původní návrhy pro HP, které jsou obsaženy v knize Harry Potter: The Creature Vault. Článek najdete ZDE. Pokud vás kniha zaujala, určitě vás potěším tímto článkem.

České nakladatelství Slovart i jeho slovenská pobočka se tuto knihu rozhodlo vydat v češtině, popř. slovenštině. V ČR se kniha bude jmenovat Bestiář Harryho Pottera, zatímco na Slovensku ponese název Harry Potter: Tvory a netvory. Má vyjít letos v srpnu, na Slovensku se jí dočkají dříve, a to v červenci. Na internetové stránce nakladatelství je uvedena cena 799 Kč, internetová cena bude činit 699 Kč. Záleží ale, kde si knihu budete kupovat.

Díky Snapeové (snapeova.blog.cz) v naši webové galerii přibylo několik stránek z knihy v angličtině.

n24CT65q jlwv56XQ zoEOhzva OHIi0Fge Ldg8l4QC

DVD / BD kolekce → oficiální web, trailer a info!

24. března 2012 v 14:39 | ♥♥Veronika♥♥
 • Filmy kouzelné potterovské série, která okouzlila lidi po celém světě, přichází ve velkolepé limitované sběratelské edici. Vždyť jak se uvádí v tiskové zprávě a také v následující ukázce, některé legendy mají žít navždy. Již jsem vás informovala o oficiálním datu vydání pro Spojené státy a Velkou Británii. Warner Home Video spolu s touto informací zároveň k DVD (BD) edici Harry Potter kouzelná kolekcespouští oficiální stránku, přináší oficiální trailer a potvrzují i první útržkové informace.
Více v celém článku

První video z nové DVD / BD kolekce!

22. března 2012 v 21:49 | ♥♥Veronika♥♥
 • Nová sběratelská edice s filmovými Potterovkami s názvem Harry Potter kouzelnická kolekce vyjde na BD a DVD ve Spojených státech podle prvních oficiálních informací 7. září. Datum vydání pro Velkou Británii byl potvrzen na 10. září. Mezi bonusovými materiály se v rámci této kolekce objeví i pokračování dokumentu Vytváření světa Harryho Pottera, který dosud vycházel vrámci sběratelských kolekci (na Slovensku i Česku 3-DVD edice). Ukázku z poslední 8. části s podtitulem Jak jsme vyrostli si můžete prohlédnout v pokračování.

Uvidíte v ní Ruperta Grinta, který vypráví známou příhodu o tom, jak během natáčení prvního filmu nakreslil ne právě lichotivý obrázek Alana Rickmana. Nevěděl však, že Alan stál tehdy akorát přímo za ním. Když to zjistil, nefalšovaně se lekl, protože jako dítě měl před filmovým profesorem Snapem velký respekt. Rickman to však vzal s humorem a ten obrázek si vyžádal.

***
zdroje: priori-incantatem.sk, youtube.com

První info o nové HP DVD / BD kolekci!

18. března 2012 v 9:49 | ♥♥Veronika♥♥
Už koncem loňského roku jsem vás informovala o tom, že Warner Bros. Video připravuje v roce 2012 vydat pro skalní fanoušky speciální sbírku filmových Potterovek na BD a DVD. Od té doby se pracovní název "Definitivní kolekce" změnil na Harry Potter - kouzelnická kolekce. Warneři kromě názvu nyní poodhalili i ukázku speciálního boxu, ve kterém bude kolekce uložena, první obecné informace o obsahu a také skutečně "speciální" cenu.

►Více v celém článku

Video: Vznik filmových Bradavic!

18. března 2012 v 8:39 | ♥♥Veronika♥♥
 • V rámci projektu Warner Bros. Studio Tour byl 1. března 2012 zveřejněn zrychlený pohled na stavbu nejznámější a nejkouzelnější budovy, jaká se objevila ve filmech o Harrym Potterovi - model Bradavického hradu. Za desetiletí Bradavice prošly mnoha přestavbami a úpravami. Jejich autorem je vedoucí výpravy Stuart Craig. Přestože hrad v posledním filmu poznamenala těžká válečná újma, na modelu se to díky ničení speciálními efekty naštěstí nijak neprojevilo a už na konci tohoto měsíce bude patřit k vystavovaným exponátům na prohlídce filmových studii.

Dále si můžete v článku prohlédnout více než 40 detailních fotek Bradavického hradu a jeho přilehlého okolí, ve kterém jsou skloubeny prvky z prvních šesti filmů o Harrym Potterovi. (V posledním filmu byla použita digitální kopie tohoto modelu, upravená pro potřeby filmu).
Níže máte několik fotek Bradavic.

Rozhovor s režisérem LEGA → Arthurem Parsonsem!

3. prosince 2011 v 12:19 | ♥♥Veronika♥♥
 • Režisér LEGA, Arthur Parsons, poskytl stránce Mugglenet.com "krátký" rozhovor týkající se tvoření hry Harry Potter: 5-7 let, popsal některé z událostí, které tam na nás čekají a prozradil také, jakou měl halloweenskou masku.
Rozhovor máte v celém článku.

Harry Potter LEGO: Roky 5-7 → nový trailer!

16. listopadu 2011 v 10:49 | ♥♥Veronika♥♥
 • 11.11.2011, v době českého vydání poslední filmové Potterovky na DVD, se v USA začala prodávat videohra Harry Potter LEGO: Roky 5-7. Warner Bros při této příležitosti přineslo aspoň něco pro nedočkavé fanoušky - a to nový trailer. Můžete v něm zahlédnout Harryho a Siriuse na Oddělení záhad (HP5), úžasného Brumbála, který fakt nutně potřebuje toaletu (u Křiklana - HP6) a tančícícho Harryho (taneční prvek Running Man) a Hermionu (robot dance) v komnatě nejvyšší potřeby a mnoho dalších záběrů.

***
zdroje: snitchseeker.com, priori-incantatem.sk

LEGO Harry Potter 5-7 let → další promo!

11. listopadu 2011 v 10:09 | ♥♥Veronika♥♥
 • V rámci propagace blížícího se vydání videohry LEGO Harry Potter 5-7 let se objevila nová fotka Harryho a Voldemorta při posledním souboji. Byla zveřejněna jak na oficiálních stránkách LEGO Harry Potter, tak v zářijovém vydání časopisu LEGO Club.

***
zdroj: snitchseeker.com

LEGO Harry Potter 5-7 let → 2 promos!

10. listopadu 2011 v 10:39 | ♥♥Veronika♥♥
 • Warner Bros Interactive na začátku září zveřejnili dvě nové promofotky a nejspíše i možný obal k videohře LEGO Harry Potter 5-7 let, jenž by měla vyjít 15. listopadu (toto úterý). Můžeme vidět trio, Levanduli Brownovou u nohou Rona Weasleyho, Voldemorta s jeho Smrtijedy a nakonec i mozkomory. Pozadí dokreslují hořící Bradavice. Můžete si ho zakoupit třeba na Amazon.com.
►Více v celém článku

Promo tria k videohře LEGO Harry Potter 5-7 let!

22. října 2011 v 19:50 | ♥♥Veronika♥♥
 • V polovině srpna se objevila promofotka od společnosti Sword k nadcházející videohře LEGO Harry Potter 5-7 let. Propustila ho společnost Warner Bros. Je na ní Harry Potter, Ron Weasley a Hermiona Grangerová v oblečení, jenž měli na sobě při kempování a cestování po Velké Británii v první části Relikvií smrti. Hra bude propuštěna na trh 15. listopadu 2011.

***
zdroj: snitchseeker.com

Lego Harry Potter k dostání i u nás!

9. října 2011 v 19:30 | ♥♥Veronika♥♥
Na Facebook nám jeden náš fanda přinesl pro někoho možná už známou informaci. V nejspíš každém hradčkářství prý je k dostání nové Lego Harry Potter. Pozor, nyní se nejedná o pc hru.

Děkujeme moc za upozornění, Pepo.Mrkající

Warner Home Video připravuje novou HP kolekci!

8. října 2011 v 18:30 | ♥♥Veronika♥♥
Teprve nedávno jsem vás informovala o tom, že Warner Home Video plánuje vydat kompletní edici filmových Potterovek na Blu-ray a DVD. Ta se má dostat na celosvětový předvánoční trh spolu s premiérovým uvedením závěrečného dílu. Na jistý čas to bude poslední možnost pořídit si potterovský filmy v amerických obchodech před několikaměsíční přestávkou. Po Vánocích, konkrétně 29. prosince, totiž Warneři ve Spojených státech na blíže neurčený čas zastaví prodej všech potterovských BD a DVD.

Důvodem tohoto jednání je skutečnost, že všechny filmy o Harrym Potterovi se v roce 2012 dočkají další novéBD a DVD kolekce. Známé je o ní zatím jen to, že bude určena především skalním fanouškům Harryho Pottra, přičemž její součástí má být ještě více filmových bonusů a sběratelských materiálů.

***
zdroje: snitchseeker.com, priori-incantatem.sk

LEGO Harry Potter 5-7 let → první oficiální trailer!

8. října 2011 v 12:40 | ♥♥Veronika♥♥
 • Warner Bros, TT Games, a Yahoo! Games vydali první oficiální trailer k blížící se videohře LEGO Harry Potter 5-7 let. Ta by se v obchodech měla objevit 11.11 2011 v USA a 18. 11 2011 v Evropě. Ve videu je k vidění velké množství scén z Fénixova řádu a mnoho dalších.
Sceenery z videa najdete v celém článku.

Video → Harry Potter LEGO: Roky 5-7!

5. října 2011 v 17:49 | ♥♥Veronika♥♥
 • Na akci zvané GameFest bylo zveřejněno video ze hry Harry Potter LEGO: Roky 5-7. V ukázce můžete vidět Harryho, Rona a Hermionu v zahradě před domem Láskorádů, pokoušejíce se najít klepadlo. Po pozvání dovnitř od Xenophiliuse Láskoráda máte možnost prohlédnout si také vnitřek domu.

***
zdroje: snitchseeker.com, youtube.com, priori-incantatem.sk

Bude se rozdávat samolepkové album a kniha Harry Potter: Pop-Up!

14. července 2011 v 22:29 | ♥♥Veronika♥♥
 • SnitchSeeker ve spolupráci s Edition Insight bude rozdávat na svém oficiálním Twitteru samolepkové album všech osmi filmů a knihu Harry Potter: Pop-Up, do níž můžete nahlédnout níže. Vše se odehraje v mezinárodní soutěži.
Samolepkové album:
V celém článku najdete náhled knihy Harry Potter: Pop-Up.

Výstava suvenýrů z Potterovek v NY

12. května 2011 v 0:56 | ♥♥Veronika♥♥
 • Již jste asi slyšeli o potterovské výstavě, jenž už navšívila Chicago, Boston, Toronto či Seattle. Tak právě ta se nyní již od začátku dubna nachází v New Yorku na Discovery Times Square, kde jí můžete navštívitz i vy a to konkrétně až do 5. září 2011. Mám pro vám hned několik fotek.
► Více v celém článku.

Anglický obal knihy Harry Potter a filmová kouzla

1. února 2011 v 15:40 | ♥♥Veronika♥♥
 • Mám pro vás anglický obal knihy Harry Potter a filmová kouzla. Někteří z vás jeden z českých výtizků již od Vánoc nejspíš máte ve své knihovničce, že?
www.harrypotter-world.blog.cz
***
zdroj: snitchseeker.com

Propahační fotky ke hře Lego Harry Potter

23. prosince 2010 v 21:41 | ♥♥Veronika♥♥
 • Začátkem tohoto roku se nejprve objevoly fotografie a záběry z herní kolekce Lego Harry Potter a samotná hra se objevila na veletrhu hraček v New Yorku. S blížícím se datumem vydání hry se 1. července na internetu objevili propagační fotohrafie nám dobře známých postav.
► Fotky postav a náhled na vyndanou hru máte v celém článku.

Trička s motivací HP7!

15. října 2010 v 17:11 | Gina Grint
Hot Topic nám fanouškům z celého světa opět aktualizoval své stránky s několika novými náhledy nových triček s motivací posledního dílu Harryho Pottera.

Jedná se o trička, kde je Ron, Bellatrix a samozřejmě úvodní trio.


imagebam.comimagebam.comimagebam.com
( pro zvětšení, klikněte na miniaturu)

LEGO Harry Potter → Doupě, Bradavice, Hagridova chatrč!

2. září 2010 v 16:02 | Gina Grint

►Více v celém pokračování článku

Charakterové promo fotky z LEGA Harry Potter

1. srpna 2010 v 12:51 | Gina Grint
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

►Pokračování fotek v celém článku

Harry Potter LEGO → nové promo fotky!

30. června 2010 v 11:51 | Gina Grint
 • Nové propagační fotky z videohry LEGA zaměřeného na svět Harryho Pottera byli aktualizovány díly E3Expo. Obrázky znázorňujou Dobbyho, Zlatoslava Lockharta, Snapa, Quirella, ústřední trio s jejich mazlíčky.Dále tu máte i nové screeny přímo z hry, kde uvidíte trio v Hagridově chatrči, Záchtranný autobus, který se řítí po londýnských silnicích, mozkomoři, co se chytají na útok tria a několik děti u Medového ráje v Prasinkách.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

(PRO ZVĚTŠENÍ, KLIKNĚTE NA MINIATURU)

 
 

Reklama

Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz