WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

//-Others actors/actress-//

Sceneery z focení Natalie pro časopis FAULT!

13. listopadu 2011 v 20:30 | ♥♥Veronika♥♥
  • Koncem září se objevilo několik dalších fotek (sceneerů z videa) z focení pro časopis FAULT s Natalií Tenou (Nymphadorou Tonksovou).
►Více v celém článku

Jamie Bower-Toronto International Film Festival 2011

28. října 2011 v 23:59 | Snapeova
  • V neděli 11.září byl Jamie Campbell Bower (mladý Grindellwald) na 36.ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Torontu aby podpořil nový film Anonymous.

Fiona shaw-premiéra 4.řady True Blood

28. října 2011 v 23:09 | Snapeova
  • Již ke konci června se herečka Fiona Shaw (Petunia Dursley) zůčastnila premiéry k 4.řadě seriálu True Blood,kde také hrála.
►Více fotek v celém článku

Jamieho photoshoot pro Vogue

19. srpna 2011 v 9:50 | Snapeova
  • Jamie Campbell Bower nafotil v tomto roce nový photoshoot pro časopis Vogue,k vidění je prozatím pět fotografií,kde mu to opravdu sekne.

Freddie v tv muzikálu Popelka: Byla jednou jedna píseň

2. srpna 2011 v 17:08 | ♥♥Veronika♥♥
  • Po skončení natáčení celé potterovské série mladí-dospělí herci nezoufají a dále se objevují v nových, i když méně známých filmech. Minulý rok herec Freddie Stroma, který je nám znám jako arogantní nebelvírský student Cormac McLaggen, přijal nabídku na roli Luka v televizním muzikálu Popelka: Byla jednou jedna píseň. DVD této moderní pohádky vychází již 6. září tohoto roku a Warner Bros. zveřejnily střih z filmu s názvem Knockin, kde Freddie zpívá jednu z filmových písní. Podle mégo názoru není špatný zpěvák, co myslíte?Mrkající

***
zdroje: snitchseeker.com, priori-incantatem.sk, youtube.com

Chris Rankin dokončil práci pro DH, Warwick stále hraje skřeta ...

1. června 2010 v 18:44 | Gina Grint
www.harrypotter-world.blog.cz-
Herec Chris Rankin, který od prvního díl ztvárňuje jednoho z rodiny Weaslyů, Percyho, na svém osobním účtu Twitter oznámil, že právě skončil natáčení pro poslední filmy s podtitulem Relikvie Smrti.
www.harrypotter-world.blog.cz
Další informace se týká herce Warwicka Davise, který prohlásil, že stále není na práci pro poslední díly hotov a že si v roli skřeta Grophooka ještě nějakou dobu pobude.

Domhnall Gleeson o spolupráci se svým otcem na Relikvií

16. ledna 2010 v 16:06 | Gina Grint
Herec Domhnall Gleeson, jehož HP fanoušci již zaregistrovali jako Billa Weasleyho, právě dokončil natáčení filmu se svým otcem a zároveň dalším potterovským hercem Brendanem (Pošuk Moody).
Dvojice, doplněná Domhnallovým mladším bratrem, Brianem, natočila projekt s názvem Noreen, který napsal a režíroval Domhnall. Ten se nedávno promluvil s novinami Belfast Telegraph o práci na Relikvií Smrti a spolupráci se svým slavným otcem.


"Být hercem v Relikvicíh Smrti je jiná zkušenost. Samozřejmě, je to úžasné, ale je tam tak mnoho komparzistů a celé je to takové obrovské, že nad ničím nemáte kontrolu.".Domhnall spolupráci s otcem a bratrem na společném projektu označil za fantastickou"."Táta si přečetl scénář a opravdu se mu líbil. Nemusel jsem ho zvát na konkurz, nic takového. Je to takový dobrý herec, že to nebylo nutné. "

Rade Serbedzia o hercích a Gregorovičovi

20. listopadu 2009 v 12:37 | Gina Grint
Chorvatská stránka Tportal přinesla včera článek o jejich domácím hercovi Radeovi Serbedzijovi (chorvátsky Šerbedžija) a jeho účinkovaní v anglicko-americkém velkofilmu Harry Potter a Relikvie Smrti. Rade si vzpomněl na střetnutí s Danem, Rupertem a Tomem, na natáčaní s Ralphem Fiennesem. Rade a Ralph si společne zahráli v Harryho snu,kde výrobce hůlek bude zabit Temným pánem Táto scéna je už kompletne natočená.


►Pokračování v celém článku

David Bradley o triu

16. listopadu 2009 v 14:55 | Gina Grint
Časopis The Daily Express nedávno zveřejnil rozhovor s David Bradley, který si v Potter filmech zahrál školníka Argus Filch. David se vyjádřil, že sláva na trio vůbec nemá špatný vliv.
"Ani byste nevěděli, že mají tolik peněz, kolik ve skutečnosti mají. Jejich rodiče a lidé, kteří o ně pečují, je drží při zemi. Mezi scénami se neztratí do svých karavanů, ale potloukají se kolem a povídají si s námi. Tyto děti pracují skutečně usilovně. Obdivuji je. "

David také řekl, že herci a herečky v hlavních rolích mají stejné šatny než zbytek účinkujících. "Nikam se nazařazují. Všichni máme pěkné karavany a zdá se, že všechny mají stejnou velikost. "
Celý článek si můžete přečíst ► ZDE

Jamie o natáčení "flashbacku" do Relikvií Smrti

8. listopadu 2009 v 10:22 | Gina Grint
Extravagantní herec Jamie Campbell Bower se v novém rozhovoru pro časopis Wonderland ve zkratce zmínil o úloze mladého Grindelwalda ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti, přičemž nepřímo zmínil i natáčení samotné retrospektivní scény (tzv. flashback) z Brumbálova mládí.

"Dělat na Harrym Potterovi je děsivé. Skutečně skvělé je však sledovat, kolik peněz do něj vkládá a jak úžasně jej mohou udělat. Filmová studia Leavesden jsou nyní Potter studii - nemyslím si, že tam byl v posledních letech natáčí jiný film. Všichni lidé, kteří nyní pracují na Potterovi, pracovali i na Sweeney Toddovi, což je skutečně milé. "
►Více v celém článku

Branagh & Gleeson nominováni na ceny EMMY!

21. července 2009 v 13:44 | Gina Grint
O víkendu se uskutečnil výběr nominací na ceny Emmy! Můžeme pogratulovat dvěma, nám známým hercům, kteří si zahráli postavu i v Harry Potter sérii!

Prvním je herec Brendan Gleeson, který v Ohnivém poháru a Fénixově Řádě ztvárnil Alastora Moodyho. Mimochodem, Brandon se k Potterovi vrátí i do první části Relikvie Smrti! Nominaci získal za HBO film Into the Storm od režiséra Winstona Churchilla.

Druhým je herec Kenneth Branagh, který na filmu spolupracoval již dávno, ale v Tajemné komnatě skvěle ztvárnil profesora obrany proti černé magii, Gilderoya Lockharta. Nominován byl za spolupráci pro BBC v seriály Wallandera.

Oběma velice gratuluju a doufám,že nominace budou proměněny v krásné sošky Emmy

Chris Rankin alias Percy W. bude v Praze!

22. června 2009 v 9:22 | Gina Grint
V červenci budou mít fanoušci Harryho Pottera hned dvojí důvod k radosti - premiéru šestého filmu Harry Potter a princ dvojí krve a pak se můžou zúčastnit speciálního conu nebo chcete-li setkání. Ve středu 15. 7. se v Praze uskuteční WIZARD '09(www.wizardcon.cz) akce pro všechny příznivce čarodějnického učně Harryho Pottera. Do české metropole v tento den zavítá i britský herec Chris Rankin, kterého známe jako Percyho Weasleyho.

  • Více v celém článku

Adam Brashaw o sedmičce

3. června 2009 v 14:52 | Gina Grint
Nedávno se potvrdilo obsazení Adama Brashawa do Relikvií Smrti, v nichž ztvární třetího lapače, který bude pomáhat Fenrirovi Greybackovi v mučení mudlů a jiných. Dnes poskytl krátké interview
Četl si knihy nebo pozeral filmy? Pokud ano, které jsou tvoje nejoblíbenější?
"Jasné, viděl jsem Fénixův rád a myslím si, že je jedním z mých oblíbených filmů, má trošku temnější kontrast a to je na tom úžasné!"

Ve kterých scénách se objevíš ty?
"Jsem zapojen do velkých akčních sekvencí v Relikviích Smrti a bude to super!"

Kdy začneš?
"Některé noční scény mám už za sebou ale před námi je ještě několik týdnů, z nichž jsem nadšený."

S kým spolupracujete?
"Pracuji s dalšími třemi lapáky, kteří jsou fajn kluci a dobře se s nimi spolupracuje."

Už si se seznámil s některými z produkce zda z herců a pokud ano, co si o nich myslíš?
"Jasné, už jsem několika setkal. Mluvil jsem i s Danielem Radcliffem, smáli jsme se a mluvili jsme o našich oblíbených filmech a podobně. Je to skvělý kluk a respektuji jeho herectví, je velmi talentovaný. "

Rhys Ifans krátce o Relikviích smrti → fotky z interwiew

3. června 2009 v 14:49 | Gina Grint
Rhys Ifans byl obsazen do Relikvií Smrti jako Xenophilius Lovegood. Za účelem zjistit přes Rhyse něco o natáčení nebo jeho postavě něco více, poskytl pro rádio BBC minulý týden Walesu krátký rozhovor.

Hned na úvod však diváků možná trošku zklamal: "Rukopisem jsem se zavázal, že nevyzradím nic z příprav nového Harry Potter filmu.

Avšak hraju Xenophiliusa Lovegooda, čaroděje, který je otec Luny Lovegoodové a jeden z přátel Harryho Pottera. To je asi vše co vám o něm mohu prozradit, protože knihu jsem dosud nečetl.

Dále vím, že pro tento projekt bylo peněz dáno mnohem více než v předchozích (šesti) filmech. Natáčení probíhá převážně ve studiích Leavesden nedaleko Londýna.

Hned vedle je i ZOO plná sov, takže pokud je na scénu nutná sova, stačí zvednout telefon a někdo nám je přinese. Je to jako stroj. Nikdy jsem v Americe neviděl, že by tam někde zaměstnávaly tolik lidí jako tady.

Nejsem velkým fanouškům Harryho Pottera, ale cítím vzdát poctu stejným lidem, jako například Maggie Smith a Michaelovi Gambonovi. Je čest, že jsem s nimi a společně hrajeme právě čaroděje. "

FOTKY V ČLÁNKU

Rhys Ifans o své roli Xenophiliuse Lovegooda.

4. dubna 2009 v 19:26 | Gina Grint
Koncem minulého týdne jsme byli informováni o tom, že herec Rhys Ifans oznámil své fungování ve filmu Harry Potter a Dary smrti, v němž si zahraje Xenophiliusa Lovegooda, excentrického otce Luny Lovegoodové a vydavatele časopisu Jinotaj.
Herec v nedávném rozhovoru promluvil o své nové roli v posledním Potter-filmu, přičemž považuje za čest, že si v něm může zahrát a zmínil i další filmové projekty.

Krátký rozhovor si můžete přečíst v pokračování ...

Timothyho účasr v Relikviích Smrti potvrzená

24. března 2009 v 13:14 | Gina Grint
V lednu jsme zde měli jisté dohady, že herec Timothy Spall by se měl vrátit i do závěrečných dvou filmů celé Potter série, do obou částí Relikvií Smrtí.

Dnes, v novém interview pro The Wrexham Chronicle, které bylo zaměřeno hlavně na Timův nový film The Dammed United, bylo konečně potvrzeno, že jako Peter Pettigrew, známý také pod přezdívkou Červíček, se vrátí, a tak ho budeme moci spatřit i ve finálních záběrů série . Své scény začne natáčet již o pár měsíců.
Timothyho nejblíže uvidíme i v Princi Dvojí Krve, který bude mít na Slovensku premiéru již 16. července, a také ve filmu The Damned United, kde se mimochodem angažoval i Jim Broadbent (prof. Slughorn)

K.Branagh,D.Tennant na WhatsOnStage

2. září 2008 v 17:42 | Gina Grint
bloghogwarts.com

Geraldine Somerville o Lily Potterové

25. srpna 2008 v 9:39 | Gina Grint
V rozhovoru pro The Sun Geraldine Somerville mluvila mj. o nové roli v dramatu pro ITV The Children, ale také o účinkování v Harry Potter filmech a jak vůbec reagovala na získání role Lily Potterové
více v článku ↓↓

Geraldine Somerville se vrátí do Relikvií smrti

14. srpna 2008 v 13:04 | Gina Grint
V novém rozhovoru s Manchester Evening News Geraldine Somerville, Lily Potter v HP filmech, řekla že má v úmyslu vrátit se do filmu Harry Potter a Relikvie smrti.

To samozřejmě zahrnuje dokončení zvývajícího HP filmu.
"Pouze přijdu, řeknu "Já jsem Lilly Potter" a tiše odejdu."
---více v článku---

Video s Hughem,Natalií,Devonem a Danielle

26. května 2008 v 16:06 | Gina Grint
Máte možnost vidět video s herci HP a to jsou Hugh Mitchell(Colin Creevey),Natalií Tenou(Nympha Tonsková),Devonem Murrayem(Seamus Finnigan) a Danielle Tabor(Angelina Johnson)
+ také video Natalie Teny jak krásně umí šermovat
videa dále v článku ↓↓↓

Herec z HBP byl ubodám v baru!

25. května 2008 v 18:36 | Gina Grint
Osmnáctiletý Rob Knox, který ztvárnil jednu z vedlejších rolí v posledním filmovém pokračování Harryho Pottera, byl v noci na sobotu smrtelně pobodán při šarvátce před londýnským barem. Policie zadržela jednadvacetiletého muže, který je podezřelý z vraždy. Oznámila to v neděli agentura AFP.
Více v článku ↓↓↓

John Cleese-pěkně mastný rozvod?!

30. dubna 2008 v 16:48 | Gina Grint
Rozvod známého britského komika Johna Cleese(68) se brzy zařadí mezi nejdražší v zemi.Hvězda filmové série "Monty Python" si bral svou třetí manželku Alici Faye Eichelberger v roce 1992 a nyní bude zřejmě doslova oškubán.Herci prý skutečně došel humor,když zjistil,že manželka po něm žádá 2 domy a výživné ve výši 30 mil.ročně
Rytmus Života
scan z RŽ ↓↓↓

Nová ofic.fotka Scarlett Byrne

5. dubna 2008 v 10:46 | Gina Grint
SnitchSeeker

Jason a David dnes na Primě

16. března 2008 v 14:50 | S pozdravem Jířa :))
Dnes 16.3 2008 budou na Primě dávat americký dobrodružný film -Dračí srdce...David Thewlis(Remus) a Jason Isaac(Lucius) budou v hlavních rolích ...
Tv Revue+moje úprava

France de la Toure v Hercule Poirot

3. ledna 2008 v 13:26 | S pozdravem Jířa :))
Dnes tedy 3.ledna 2008 budou na ČT 1..dávat Hercula Poirota- epizoda Smrt na Nilu-...Zde si také zahraje naše ředitelka Krásnohůlek Madam Olympa Maxime jako epizodní roli....
Zdroj: Tv Revue--pls copyright se zdrojem!
 
 

Reklama

Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz