WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Our rubric

Šťastný nový rok 2017

1. ledna 2017 v 0:00 | ♥♥Veronika♥♥ a Luboš
(Fotografie - monika-graphic.blog.cz)

Vážení a drazí návštěvníci, před pár sekundami začal nový rok 2017. Přejeme vám v následujících 12 měsících nového roku hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a úspěchů ve všech oblastech života.

Letos v červnu s vámi tento blog bude již plných deset let. Než však oslaví toto významné jubileum, podíváme se, jak si vedl v roce právě uplynulém. Minulý rok jsem označil jako rekordmanem v počtu nejméně vydaných článků rok 2015, letos se tímto pomyslným rekordmanem stal rok 2016, kdy bylo vydáno pouze 38 článků. Nejvíce jich bylo v květnu (9) a nejméně v září a listopadu, kdy nebyl napsán žádný článek. Zároveň se však jedná o rok, kdy na nás vdechla atmosféra potterovského světa ve filmovém zpracování Fantastických zvířat. Budeme se nadále snažit vás informovat o novinách z tohoto světa, ačkoliv ne v takové míře, v jaké bychom si přáli.


Touto cestou vám děkujeme za přízeň, kterou jste nám projevili v roce 2016.


♥♥Veronika♥♥ a Luboš

Vánoční přání 2016

24. prosince 2016 v 17:02 | ♥♥Veronika♥♥ a Luboš
8m3fplr5


Rok uběhl jako voda a je tu opět 24. prosinec. Tímto bychom Vám, návštěvníkům, chtěli poděkovat za přízeň, kterou jste projevili v letošním roce. Verča a já Vám přejeme příjemné prožití svátků vánočních, plno pohody, štěstí a ať se splní vše, co jste si přáli.

Luboš a ♥♥Veronika♥♥

Šťastný nový rok 2016

1. ledna 2016 v 1:11 | HarryPotter-world tým
7sw4iv7g

Vážení návštěvníci, dnešním dnem začal šestnáctý rok tohoto století. Do následujících dvanácti měsíců, kdy na nás všechny čekají nové příběhy našeho života, Vám přejeme plno štěstí, lásky, elánu a mnoho úspěchů ve všech oblastech života.

Než budeme psát další etapu blogu, bylo by dobré se poohlédnout, jak si vedl v roce minulém. Blog je stále "oblečen" do stejného designu. Tuto skutečnost si uvědomujeme, a proto máme v plánu změnit vzhled blogu. Probíhá stále rekonstrukce a doplňování do webové galerie. Jedná se o dlouhodobý projekt změny blogu, který bude ještě nějaký čas trvat.

Společně s nakladatelstvím Slovart byla uspořádána soutěž o jeden výtisk knihy Bestiář Harryho Pottera. Nakonec soutěž skončila neočekávaně, když knihu vyhrál výherce ze Slovenska. Pokud se naskytne další příležitost, budeme se snažit i letos připravit nějakou zajímavou soutěž.

Letošní rok byl rekordmanem, co se týče v počtu vydaných článků. Za celou historii blogu to je totiž nejméně, konkrétně 81. Nejvíce bylo vydáno v měsíci prosinec (12 článků) a naopak nejméně v lednu, únoru a květnu, kdy nebyl napsán ani jeden článek.

Co se týče návštěvnosti jsou jednotlivé měsíce shrnuty níže v tabulce. Za návštěvnosti v měsících, kdy jsme toho přidali málo, nebo vůbec nic obvzlášť děkujeme, protože blog byl víceméně neaktivní.

Snad bude tento rok pro náš blog novým aktivním začátkem a pro Vás místem, kam se budete moci vracet pro nové informace jak ze světa filmů, tak i herců Harryho Pottera!

Závěrem nutno připomenout, že dne 29. června 2016 blog oslaví již své deváté narozeniny. Tímto chci poděkovat mé kamarádce Gině Grint, která blog v roce 2007 založila a v prosinci roku 2010 mi jej předala do péče. 13. prosince napsala svůj poslední článek. Doufám tedy, že se vám blog v mém vedení líbí. 14. listopadu 2014 jsem přijala do svého týmu Luboše, který to tu se mnou vydržel dodnes. Tímto mu také děkuji.Usmívající se

Vánoční přání

24. prosince 2015 v 9:53 | ♥♥Veronika♥♥ a Luboš
8m3fplr5

Rok uběhl jako voda a je tu opět 24. prosinec. Tímto bychom Vám, návštěvníkům, chtěli poděkovat za přízeň, kterou jste projevili v letošním roce. Verča a já Vám přejeme příjemné prožití svátků vánočních, plno pohody, štěstí a ať se splní vše, co jste si přáli.

Luboš a ♥♥Veronika♥♥

Layouts of blog

15. března 2015 v 13:32 | Luboš
V rámci rekonstrukce blogu jsme se rozhodli vám přiblížit, jak blog vypadal dříve. Vzhledem k historii blogu nevíme, jak šly designy přesně za sebou.

4pCUNDyn u2N244Bh

Luboš - informace

14. listopadu 2014 v 22:00 | Luboš
Y2vwskmg
Ahoj, jsem nový spoluadmin Luboš, můžete mě znát z mého bývalého blogu harrypot.blog.cz. V tomto článku se o mě dočtete nějaké inforamce, abyste věděli, kdo teď bude na tomto blogu také přidávat články :)

Jméno / Přezdívka: Luboš
Věk: 16
Škola: Gymnázium Chotěboř (ano přesně ta Chotěboř, kde se koná FF)
Oblíbená barva: zelená
Oblíbené číslo: 7
Nejoblíbenější díl (kniha, film): Relikvie smrti, Princ dvojí krve
Nejoblíbenější HP postava: Fred a George Weasleyovi, Lenka Láskorádová
Seriál: Chůva k pohledání, Simpsonovi
Filmy: Kromě HP, Pán prstenů, Hobit a spousta dalších
Sport: plavání, cyklistika

Můj druhý blog znovu otevřen, jsem zpět!

18. srpna 2012 v 17:40 | ♥♥Veronika♥♥
Ahoj,

už je to zas cca půl měsíce, co jsem tu byla naposled. Asi si říkáte, že už na to vážně asi kašlu. Ne, není tomu tak. Jen jsem kompletně předělávala můj druhý povídkový blog Potterworld. Jak si můžete všimnout, v menu jsem mu věnovala box a to na novinky, které se na něm objeví. Tak budete moc být plně v obraze.

Proč jsem Potterworld předělávala? Protože už na něm nebudu psát sama, ale s mou kamarádkou Snapeovou. Včera byl oficiálně otevřen, celý kompletně v novém, takže snad zavítáte i tam a bude se vám tam líbit. :)

Je na čase, abych se tedy konečně vyjádřila k budoucí aktivitě tohoto blogu, že? Již zítra začnou opět přibývat články! Budu se snažit, aby tu každý den byl alespoň jeden článek, protože nadcházející školní rok budu psát bakalářku a státnicovat. :) Doufám, že sem tedy znovu najdete ztracenou cestu. :)

Vaše ♥♥Veronika♥♥

Čas odpočinku snad z půlky za mnou...

14. července 2012 v 19:49 | ♥♥Veronika♥♥
Ahoj,

myslím, že už nemá smysl se omlouvat či cokoliv slibovat. Po zkouškách jsem byla vyšťavená, a tak se mi nechtělo nic dělat a trvalo to čtrnáct dní. Teď se k vám chci pomalu vrátit, pokud o tento blog stále stojíte.Usmívající se

Nebudu vám nic tajit. Byly chvíle, kdy jsem přemýšlela, že to prostě zabalím, ale pak jsem si řekla, že bych celé prázdniny prodřepěla u The sims social na facebokku, jako doposud. Takže to tam hodlám omezit na dopoledne či na večer a odpoledne se vám budu věnovat a také snad začnu zas něco vytvářet pro můj druhýý blog. Všechno jsou to však zatím jen mé plány, ale byla bych ráda, kdyby vyšly.Usmívající se

Co si o mém možném návratu myslíte vy?Usmívající se

Váš admin
♥♥Veronika♥♥

Blogs and bloggers (CZ/SK) → Barnery a klikací ikona!

6. dubna 2012 v 23:20 | ♥♥Veronika♥♥
  • Jak jsem již psala, založila jsem skupinu na facebooku, kde můžete zviditelnit svůj blog, facebook stránku, web, twitter atd. Už je nás tam docela hodně a jak víte, dvě holčiny byly tak hodné a udělaly mi pro skupinu barner. No a dnes mi dokonce admina blogu Mycodemode.blog.cz udělala klikací ikonu. Moc tímto objema děkuji.Mrkající

Barnery:
Photobucket


Ikona

Spřátelené blogy

5. března 2012 v 14:50 | ♥♥Veronika♥♥
Na tyto stránky se určitě mrkněte,patří moooc snaživým lidičkám!


Poslední aktualizace: 27.5. 2013:
Mordrezia.blog.cz - autorkou je Janiss
Snapeova.blog.cz - autorkou je Snapeova
Stupefy.blog.cz - autorem je Stupefy
Shaak-tinie.blog.cz - autorkou je Shaak Tinie
All-blog.blog.cz - autorkou je Zuzi :)
Harry-potter-stars.blog.cz - autorkou je Petra
Tracynka.blog.cz - autorkou je Tracy
My-magicworld.blog.cz - autorkou je Radusch
First-life.blog.cz - autorkou je Gabrielle
Torchwood-online.blog.cz - autorkou je Taz~
Ian-somerhalder-online.blog.cz - autorkou je Denisa
Iheart-fanning.blog.cz - autorkou je Joann
Andrea-twilightsaga.blog.cz - autorkou je Andrea
Tvd-stefan-elena-damon.blog.cz - autorkou je Tina, Domčikeee, Martina
Watson-olsen.blog.cz - autorkou je Niky*
Harrypot.blog.cz - autorem je Luboš

Blogs and bloggers (CZ/SK) → zviditelni se!

21. února 2012 v 19:49 | ♥♥Veronika♥♥

Photobucket
Ahoj,

vím, že jsem hrozná, že vás už od neděle trošku zanedbávám, ale důvodem je nová skupina, kterou jsem založila na facebooku. Je zaměřená na všechny blogy a blogery a nejen na ně!

Jde o skupinu, kde můžete zviditelnit svůj blog, web, stránku na fb, tumblr či i třeba jakýkoliv článek. Už nyní se tam blogeři mezi sebou baví a poznávají se na vzájem. Myslím, že za tu píli si takovou drobnou výpomoc v podobě menší reklamy zasloužíme, ne? :P

Stačí kliknout!!!

Ps: Nezapomeňte přidat své přátelé, kteří také blogují či se starají o jinou stránku! :) Děkuji! :)

SOUTĚŽ O 10 VSTUPENEK NA PREMIÉRU ŽENY V ČERNÉM + 10 PLAKÁTŮ!

16. února 2012 v 20:29 | ♥♥Veronika♥♥
  • Admina blogu PRO-MUDLY.blog.cz a distribuční společnosti EEAP Film vyhlašují exkluzivní soutěž s filmem Žena v černém. Byla jsem požádána, abych jí pomohla s propagací, avšak pomoci na svém blogu můžete stejným způsobem samozřejmě i vy!
Pokud jsi z Prahy, nebo jsi ochotný/á si v pondělí udělat do hlavního města výlet, čti dál.
Můžeš totiž vyhrát jednu z 10 vstupenek pro dvě osoby na slavnostní premiéru filmu Žena v černém, která se uskuteční v kině Lucerna 20. února od 18:45. Co pro to udělat?
Stačí, když co nejdříve odešleš své jméno a příjmení na email: PRO-MUDLY@SEZNAM.CZ. Nezapomeň připojit heslo: premiéra.
Distribuční společnost prosí výherce, aby na premiéru přišly v tématických kostýmech, ideálně v černém kostýmu s namalovanou tváří, např. na bílo.
imagebam.com
Vy ostatní, co nejste z Prahy, nezoufejte, stále můžete vyhrát. Společnosti EEAP Film dále nabízí 10 plakátů k Ženě v černém. Co pro to udělat?
Stačí, když do 25. února odešleš na email: PRO-MUDLY@SEZNAM.CZ odpověď na soutěžní otázku, která zní:
Který jiný herec (kromě Daniela Radcliffa) si zahrál i v Harrym Potterovi i v Ženě v černém?
Nezapomeňte připojit jméno a příjmení a heslo: plakát.

Odkaz na soutěž!

Harry Potter (CZ/SK fans) + omluva!

21. ledna 2012 v 10:39 | ♥♥Veronika♥♥
Ahoj, vím, že už jsem se tu dlouho neobjevila, ale zatím nebyl čas. To víte - škola. Mám velmi náročné zkouškové období, tak snad mě chápete.

Důvod, proč vám píši, je ten, že jsem na facebooku založila skupinu Harry Potter (CZ/SK fans).Budu moc ráda, když se přidáte i vy a rozšíříte tak řady potterovských fanoušků. Na zeď jsou každý den přidávány růžné novinky z tohoto světa i ze světa herců, fan obrázky či videa také různého rázu. Na vrhu toho všeho zde fanoušci řeší různá témata a potkávají nové přátele a spřízněné duše, s kterými si můžou popovídat i pomocí chatu.

Stačí se přidat!

Třídění spátelených blogů a náběr nových!

30. prosince 2011 v 12:30 | ♥♥Veronika♥♥
Ahoj, jen tak namátkou koukám, kdy bylo poslední třídění a bíte co vidi? 22. prosince 2010! No, myslím, že už je opravdu na čase vás roztřídit. Spousta z vás sem nechodí. Jasně já taky obíhám málo, ale to víte, vysoká je náročná. Tentokrát ho tu nechám přes celé mézkouškové období, což je do konce února. Řekla bych, že času na zapsání máte skutečně plno.Mrkající

Polibek Rona a Hermiony na 2. místě!

17. října 2011 v 13:39 | ♥♥Veronika♥♥
Ahoj, tak jak jistě víte, někdy o letních prázdninách jsem se přihlásila do soutěže o Nejlepší scénu z Harryho Pottera. Byla jsem tam s polibkem Rpna a Hermiony. Vyhrála Snapeova se Snapeovými vzpomínkami, což jsem jí ze srdce přála, protože ta scéna je prostě nejlepší. Níže máte můj diplom, který jsem za své druhé místo dosatala.

Všem děkuji moc za hlasy a pořadatelkám soutěže za diplom!Mrkající

Nový design...s Ronem Weasleym

15. března 2009 v 16:50 | Gina Grint
Vyrobeno od: Verčule- www.tragika.blog.cz
Zaměření: Ron Weasley
Názor: Já sem úplně unešená,Verčule zase dokázala jak je zběhlá v tvorbě designů.Moc se mi líbí protože je jednoduchý ale naprosto úžasný! Přála sem si pastelové barvy a barvy jara.A dle mého se to povedlo do putníku!
Moc ti děkuju Verčule!


Konečný seznam Spřátelených stránek!

13. března 2009 v 14:00 | Gina Grint

Po několikadenním zapisování mých SB se zapsalo opravdu hodně Sbéček,až mě to hodně překvapilo.Ve směs ti co se zapsali sem chodí a já doufala, že se zapíšou.Ti co se nezapsali mají smůlu
Ale zase nebudu pes,pokud by se našlo nějaké to Sbénko ,které se nezapsalo,nevšimlo si třídění, tak bych vyjímku udělala ,ale uvidíme,každopádně je to konečný seznam mých Sb ke kterým budu chodit.Všechny důvody proč chcete být mými SB mě neskutečně potěšili! Opravdu sem netušila,že můj blog je tak oblíbený.Velice moc děkuji!
Pozn. Sem jenom člověk a tak se mohlo stát,že sem na někoho zapomněla,když by se to stalo,napište se mi do komentů a já to napravím.

  • Kolik Vás je zapsaných už se dočtete v článku.

Třídění Sbéček!-PO DRUHÉ!

8. března 2009 v 15:54 | Gina Grint
Tak lidičky a hlavně moje Sbéčka!
1.Už to nemůžu dál vydržet.Mám tolik Sbéček že to nestíhám absolutně obíhat a občas na někoho zapomenu a to mě velice mrzí.Proto kdo CHCE BÝT NADÁLE MÝM SB podepište se pod článek do komentářů.
2.Typickým způsobem jako je(přezdívka,blog a také důvod proč chcete být nadále mým sb).


3. Na vaše blogy vám nebudu psát že probíhá Třízení(dělá to každej blog a já nebudu vyjímkou) a to z toho důvodu že chci vědět kdo ke mě chodí a dále je vás tolik že bych určo na někoho zapomněla.
4.Ti kdo se zapíšou budou nadále mými Sb,ti co ne,mají smůlu.

Pozn.Prosím ti co kdo se mnou spřátelily jako poslední,napište se prosím taky :-)
Třízení bude probíhat do PÁTKU! Odkaz máte v horním perexu
Toť vše...admin Gina Grint

Chcete spřátelit? → máte možnost

8. března 2009 v 14:10 | Gina Grint
Mnoho lidí mi píše do "obyčejných" článků žádosti o spřátelení a já se proto rozhodla,že založím tento článek,kde mi do komentářů budete psát své žádosti.
Nemám nějaké vyhraněné "zásady" kdo se mnou může spřátelovat a kdo ne ale přeci jenom by tu pár mých požadavků bylo(pouze je konstatuji,co bych si přála)

-----------------------------------------------------------------
  • 1.Dotyčné Sbéčko by na můj blog mělo zavítat alespon 1-2 x do týdne.
  • 2.Nechci abyste mi sem psali horu komentářů ale nějakej byste tu tady mohli nechat(prosím aby byly smysluplné,(ne např. AHOJ,HEZKÝ,WOW apod.)
  • 3.Když bych potřebovala hlas do jakékoliv soutěže,dali byste mi ho(není to ale podmínkou,nemůžu nikoho nutit aby mi dal hlas)
Děkuji to by bylo vše,takže pkud máte zájem,neváhejte a pište!


→admin Gina Grint←

Perfektní hodnoceni blogu od Lijaw!

19. února 2009 v 9:44 | Gina Grint
Hodnocen blog: http://harrypotter-world.blog.cz

Na harrypotter-world chodím poměrně často - i teď, kdy už můj blog není řízen světem Harryho Pottera. Alespoň si počtu o všem možném, co se šustne kolem HPčka. Vždycky mě překvapí pěkným designem i články... ;)

Pozn.Takovou chválu co na mě pěla,to se ani nevidí.Moc ti děkuju Lijaw

Pro mě k svátku :-))

17. února 2009 v 13:50 | Gina Grint
  • Jojo ještě jednou ti chci moc poděkovat.Je to krásný diplomek a s Twilight mi vždy radost uděláš :-))..Hrozně moc díky!!

Diplom od Jůlinky,Evelyn,Simmy,Lůcy

16. února 2009 v 17:39 | Gina GrintNový design od Emmy

13. února 2009 v 17:15 | Gina Grint
A je tu po delší době nový vzhled mého milovaného webu
Tento design mám v záloze už od listopadu 2008 od mého sbéčka Emmy(www.orderofphoenix.blog.cz) .Jestli jste mými pravidelnými návštěvníky tak si určitě všimněte, že vám to neco připomíná.Ano a to tak že tenhle design sem ti už měla akorát v jiné barvě a to v zimních barvách.A já ho pak vyměnila za jiný zimní design a Emmě sem slíbila že tento deisgn zde zveřejním a tak plním slovo .
Osobně se mi moc líbí a ráda bych aby tu nějakou dobu zůstal a co vy na něj??

UPDATE: Před několika minutami mi moje drahé a jedno z nejlepcíh Sbéček-Verčule(tragika.blog.cz) udělala nádherný okraje za které si zaslouží pochvalu.Díkkyy

Hodnocení mého blogu od Zajdy404

12. února 2009 v 17:12 | Gina Grint
Kdo? Gina Grint
Kde? harrypotter-world.blog.cz
Co? blog o HP a občas Twilight

Cenky pro mě za druhé místo v SONB

14. ledna 2009 v 14:50 | Gina Grint
Děkuju Moc Vendy je to moc krásné :-)))
 
 

Reklama

Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz