WEBOVÁ GALERIE

Stále probíhá rekonstrukcePhotobucket

Our rubric

Už toho mám dost!!!!! :((

7. října 2007 v 18:13 | S pozdravem Jířa :))
Tak a už toho mám fakt dost blbně mi BLOG!!! absollute se někdy nemůžu dostat do škožky s mýma fotkama..furt mě to dostane na ZALOŽIT NOVÝ BLOG!!:(( a takovýhle hámotiny..nebo když si chci dát novej obrázek tak to píše ACCIES DENIED:((..tak nějka to je nevím to přesně..fakt je to na prt..když už udělám nějakej článek tak se mi zveřejní po jaký době..musím počkat aby se mi sám uložil a potom ho kolik minut nechat zveřejnovat :(( fakt je to hrozný..taky než se přihlásím na samotnej blog tak to taky trvá buhvíjak dlouho!!! :((sem zvědavá co s tím zase je..... mají v tom faktickej bordel!!!:(( Už fakt nevím co s tím mám dělat :(( A co vám taky vám to blbne??

Tak co trhnem rekord????:))

6. října 2007 v 20:21 | S pozdravem Jířa :))
Napiště co nejvíce komentářů všeho druhu ,kecat vám do toho nebudu ale jednu podmínku přece jenom mám..aby to nebylo sprostý :o)) Pište dokud to neukončím......... :))
Tak do toho!!! at jich tu je co nejvíc :o))))

Vidíte to taky??,

3. října 2007 v 21:32 | S pozdravem Jířa :))
Ahojky všichni! jen jsem chtěla vědět jestli vidíte takovou černou čáru pod mým záhlavím?? já se ji pokusila nějak odstranit ale fakt to nejde:((..nemám žádnou černou čáru v nastavení záhlaví,rámečku záhlaví,v mottu,v rámečku mottu vůbec nikde :(( já už fakt nevím co má dělat :(( pls napište do komentů co vidíte vy :)opravdu je to moc důležitý!!! Děkuji moc za pomocccc :o))
ps: když byste náhodou věděly čím to je prosím napiště mi to ....budu vám mocccc vděčná :o))) Děkuju všem :)

Další poděkování :)))

25. září 2007 v 14:31 | S pozdravem Jířa :))
Tak sem zase od samé holčiny Ginnouš dostala další krásné poděkování :o)))
Děkuju !!! :))

Diplomek od Hermione Granger

23. září 2007 v 16:25 | S pozdravem Jířa :))
No lidi!! já dostala za bleskovku na jednom supeerrr blogu úplně ale fakt úžasnej diplomek kde je Emma ....ale lidi ten je tak krásnej moc se povedl ...Emmě to tam fakticky sekne!! no nebudu to tady rozepisovat sami jukněte :)) mě se teda strašně moc líbí sem z něj fakt hotová :))))Hermi moc děkuji je fakt nádhernej!!!

poděkování:))

15. září 2007 v 16:32 | S pozdravem Jířa :))
Dostala jsme od jedný super holčiny Ginnouš poděkování za to že sem ji dala hlas :))
ted já poděkuji tobě Ginnouši ptž to je moc hezký :)))
 
 

Reklama
Photobucket

► Nic nekopírujte bez zdroje,který bude viditelný ◄
Copyright © harrypotter-world.blog.cz